Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

135.000 €

Vand casa in Bascov

Glâmbocu

3 camere
91 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

135.000 €

Vand gospodarie in Bascov

Glâmbocu

3 camere
91 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

133.000 €

Vand apartament cu curte proprie 4 camere Glamb ...

Glâmbocu

4 camere
132 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
16

150.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere, teren 415 mp, Basc ...

Glâmbocu

3 camere
150 mp
Agenție

5 luni în urmă
20

210.000 €

Glambocu - Bascov, Casa constructie 2008, teren ...

Glâmbocu

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

128.000 €

APARTAMENT IN VILA! curte si intrare privata!

Glâmbocu

3 camere
101 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
5

35.184 €
23.46 € / mp

Proprietar, vand 1.466 mp teren intravilan Glam ...

Glâmbocu

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

0 €

Vand loturi teren intravilan Bascov, Arges

Glâmbocu

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
19

230.000 €

Vila superba BASCOV - Braileni

Brăileni

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
Agenție

9 luni în urmă
1

134.900 €
89.99 € / mp

Teren intravilan S= 1499 mp, Labusesti, Bascov ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

1.499 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
17

649.999 €

Proprietate Bascov, teren 13.500mp + 2 construc ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

926 mp utili

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

255.000 €
260.000 €
51 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp, în Big-Bascov

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 260.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
20

159.900 €

Casa Prelungirea Micsunele, Pitesti, Bascov

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
491 mp teren
1974
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

155.000 €

Casă Duplex La Cheie - Finisaje Personalizabile ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
300 mp teren
2025
Agenție

9 luni în urmă
11

102.000 €

Vand cladire cu chirisi in Pitesti. Afacere la ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

224 mp utili
2008
Agenție

10 luni în urmă
1

412.000 €
164.80 € / mp

Teren intravilan S= 2500 mp, B-dul N.Balcescu, ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

199.500 €

Casă mobilată, cu garaj și foișor – Zonă linișt ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
333 mp teren
2013
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

155.000 €

Casă P+M de vânzare – Pitești, Str. Constantin ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
107 mp
359 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

49.000 €

8 garsoniere disponibile Bascov, Pitesti

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
34,72 mp
Etaj 1
1988
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

102.850 €

Apartament 2 camere Bloc Nou | Zona Dedeman - F ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

114.900 €

Apartament 3 camere - decomandat - 2 balcoane, ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
76,43 mp
Etaj 3 / 8
1991
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

319.999 €

🏡Super oferta! Casa in zona de Sud-Vest a Pite ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
166 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

18 ore în urmă
13

249.500 €

Casă spațioasă aproape de pădure, în nordul Pit ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
533 mp teren
2013
Agenție

10 luni în urmă
10

124.448 €
102.850 €

Apartament 2 camere, Big, Pitești - ideali ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

168.795 €

Case individuale 4 camere Bascov | 170 mp | Zon ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
149 mp
401 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

145.000 €

Casa 4 camere langa padure - mobilata si utilat ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
92,5 mp
174 mp teren
2017
Agenție

5 luni în urmă
18

329.990 €

Casa moderna in Balotesti – lumina, stil si con ...

Big-Bascov, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
327 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
5

95.500 €
19.99 € / mp

Vand teren in com. Bascov, vis a vis de hotel S ...

Bascov

La ~5km distanță

4.778 mp
4.778 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

69.500 €
22.06 € / mp

Teren intravilan Bascov - Lunca | 3151 mp

Bascov

La ~5km distanță

3.151 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

289.000 €

Casa P+1E, Bascov-Glambocu Vale, Arges - ideali ...

Bascov

La ~5km distanță

5 camere
211 mp
1.017 mp teren
2018