Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Bancă
Comision 0%

Azi
4

80.000 €
13.70 € / mp

Teren 5839 mp Dambovicioara - Ciocanu - Fundata ...

Ciocanu

5.839 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

169.990 €
14.12 € / mp

Teren cu vedere panoramică de vânzare | Podu Dâ ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

12.041 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

225.000 €
3.98 € / mp

Teren 56599mp Dambovicioara / Soseaua DN 73Deal ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

56.599 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

47.500 €
3.91 € / mp

Vand teren Arges in Dambovicioara 12 150 mp ve ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

12.150 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

390.000 €

Vand Pensiunea Stanca Vulturului Dambovicioara, ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

10 camere
350 mp
700 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

45.000 €
12.08 € / mp

Teren intravilan Dambovicioara / OFERTA

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

3.726 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
19

29.900 €
10.37 € / mp

Teren 2.882 mp oportunitate investitie - Cheile ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

2.882 mp
2.882 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.500 €

Casa de vacanta Dambovicioara - Arges

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
110 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

185.000 €

Cabana lemn cu mansarda + teren 2000MP

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

7 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
32.89 € / mp

Vanzare teren Intravilan construibil, 304 mp, i ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

304 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

183.816 €
3.50 € / mp

Teren Dambovicioara

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

52.519 mp
52.519 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

16.800 €
14 € / mp

teren la munte Rucar-Moeciu-Bran

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

43.000 €
45.000 €
20.89 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE- Comision 0%

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

2.058 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

128.000 €
7.09 € / mp

Teren Fundata, Brasov, intravilan, extravilan. ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

18.044 mp
18.044 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

65.000 €
67.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare Dambovicioara , Pia ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

4.219 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

59.500 €

Casa de vacanta Dambovicioara, Arges

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

110 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

100.000 €

Cabana la munte de vanzare

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
92 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

47.000 €

INVESTITIE - banii inapoi in 5 ani /Cabana A fr ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

2 camere
400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

59.500 €

Casa de vacanta Dambovicioara - Arges

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

325.000 €

Cabana Dambovicioara | Vedere Piatra Craiului | ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

189.000 €

Casa Dambovicioara - CASA de vacanta sau PENSIU ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
6.412 mp teren
2016
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.500 €
32.38 € / mp

Vand teren intravilan Podu Dambovitei

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
14

82.000 €

Casă Cabană A Frame la Munte de Vanzare 110 mp ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

250.000 €

Holiday house/pension in Dâmbovicioara, Argeș

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

11 camere
402 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

48.276 €
27 € / mp

Comision 0% | Teren intravilan 1.788 mp în Cioc ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

1.788 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

130.000 €

Pensiune de vânzare munte Dambovicioara

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

9 camere
300 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

130.000 €

RATE Pensiune casa de vacanta munte Dambovicioa ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

250 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
38

2.550.000 €
17 € / mp

Teren De Vanzare In Sirnea

Șirnea

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

550.000 €

Unitate de cazare operationala, igluri turistic ...

Șirnea

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Agenție

10 luni în urmă
17

377.000 €
29 € / mp

Teren intravilan

Șirnea

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții