Case Terenuri
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.900 €
44.900 €
11.44 € / mp

Teren intravilan 3052 mp | Băcești, Drăganu | a ...

Drăganu

3.052 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

7.000 €
0.88 € / mp

Vand 8000 mp teren extravilan Draganu-Prislopu ...

Drăganu

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
17

57.900 €

Proprietate deosebită de vânzare – Drăganu, Arg ...

Drăganu

2 camere
50 mp
810 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
19

118.000 €

Casa P+M in Draganu, AG

Drăganu

4 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

118.000 €

Casa construc?iei 2025 Arge? Draganu

Drăganu

110 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

44.900 €
14.71 € / mp

Teren intravilan 3052 mp | Bacesti, Draganu | a ...

Drăganu

3.052 mp
3.052 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

34.900 €
44.900 €

Teren intravilan 3052 mp | Bace?ti, Draganu | a ...

Drăganu

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

129.000 €

Casa cu 3500 mp de teren la 11 km distanta de P ...

Drăganu

4 camere
186 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

36.990 €
21.04 € / mp

Teren 1758 mp DN7 - Prislopu Mare, Draganu!

Drăganu

1.758 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

6 luni în urmă
16

129.900 €

Casa la doar 15 minute de Pite?ti

Drăganu

4 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

70.000 €
5 € / mp

Teren 1,4 hectare Draganu Arges

Drăganu

14.000 mp
14.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

110.000 €

Casa Draganu Arges

Drăganu

4 camere
110 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

165.500 €

Casa de Vanzare (2021) * 4 Camere * Draganu Arg ...

Drăganu

4 camere
167 mp
867 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

104.320 €

Proprietate de vanzare PITESTI - 3 dormitoare, ...

Drăganu

4 camere
128 mp
1.292 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

130.000 €

Vand casa masardata la tara

Băcești

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.990 €
21.04 € / mp

Teren 1758 mp DN7 - Prislopu Mare, Draganu!

Drăganu-Olteni

La ~5km distanță

1.758 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

172.763 €
142.780 €

Casa P+M in Draganu, AG

Drăganu-Olteni

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
500 mp teren
2025

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70.000 €

apartament 3 camere merisani arges 80mp

Merișani

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Parter
1979
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
17.86 € / mp

Teren intravilan Borlesti - Arges

Merișani

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

33.000 €
9.18 € / mp

Teren de vanzare in comuna Meri?ani, sat Bratea ...

Merișani

La ~5km distanță

3.595 mp
3.595 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

149.000 €

Casa spatioasa in Valea Marului, cu anexa locui ...

Merișani

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

23.688 €
12 € / mp

Teren de vanzare comuna Merisani zona Camin Cul ...

Merișani

La ~5km distanță

1.974 mp
1.974 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

44.500 €

AZURA Imobiliare - Casa Merisani Varzaru DN

Merișani

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.707 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

160.000 €

Vand teren 2986 mp + casa 5 camere, Dobrogostea ...

Merișani

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

28.800 €
12 € / mp

2400mp, strategic, 80m lungime plaja, direct la ...

Merișani

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

63.720 €
20 € / mp

Vanzare teren Merisani zona Primariei vechi

Merișani

La ~5km distanță

3.186 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

16.000 €
8.11 € / mp

Teren intravilan Merisani, suprafata = 1974 mp

Merișani

La ~5km distanță

1.974 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

49.500 €

Casa + 948 MP Teren | Merisani

Merișani

La ~5km distanță

3 camere
89,51 mp
948 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

49.500 €

Casa+ teren 1000 mp Merisani, jud. Arges

Merișani

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
948 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

32.000 €

Casa de vanzare in comuna Merisani, sat Valcele ...

Merișani

La ~5km distanță

2 camere
62 mp