Proprietăți unice: 148
Proprietari: 66
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

52.000 €

Proprietari vindem ap.3cam.et 1

Vest, Curtea de Argeș

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

63.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Central, Curtea de Argeș

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

31.000 €
15.50 € / mp

Teren de construit cu gard ?i canalizare, subur ...

Central, Curtea de Argeș

2.000 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

68.000 €

Vand apartament doua camere decomandat

Central, Curtea de Argeș

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

57.900 €

Vand apartament cu 2 camere,Etaj.4 renovat

Central, Curtea de Argeș

2 camere
46 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
19

215.000 €
1.96 € / mp

Teren cu stana de vanzare in apropiere de Curte ...

Central, Curtea de Argeș

109.969 mp
109.969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

63.000 €

Apartament 2 camere decomandat.

Central, Curtea de Argeș

2 camere
51 mp
Etaj 2
1977
Agenție

5 zile în urmă
19

69.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in Curtea de ...

Central, Curtea de Argeș

1 camere
47,99 mp
4E
Agenție

5 zile în urmă
5

35.000 €
6.48 € / mp

Teren 5401 mp de vanzare in Curtea de Arge?.

Central, Curtea de Argeș

5.401 mp
5.401 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

33.000 €

Proprietar vand garsoniera Strada Posada, Etaj ...

Central, Curtea de Argeș

1 camere
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 37.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
19

75.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in Curtea de ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
66 mp
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.500 €
56.67 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

40.500 €
23.82 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITIE - PO ...

Curtea de Argeș

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

145.000 €

Casa S+P+M de vanzare – Curtea de Arges - Comis ...

Central, Curtea de Argeș

5 camere
170 mp
652 mp teren
2021
Agenție

5 luni în urmă
13

249.900 €

Casă Centrală Curtea de Argeș, Teren 2.211 mp

Curtea de Argeș

7 camere
170 mp
2.211 mp teren
1960
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

64.500 €
101.74 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Ni ...

Central, Curtea de Argeș

634 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

19.300 €
25.39 € / mp

Teren Intravilan Curtea de Arges

Sud, Curtea de Argeș

760 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
42

1.000.000 €

Cladire patrimoniu 1626MP | An 1846 | Pensiune ...

Curtea de Argeș

20 camere
1.626 mp utili
1846
Agenție

8 luni în urmă
4

48.000 €

Apartament 2 camere - Elena Cuza - Curtea de Ar ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
34 mp
Parter / 4
1976
Agenție

10 luni în urmă
10

369.000 €

Casa, Curtea de AG- NOAPTEȘ, -zona verde, ...

Curtea de Argeș

4 camere
150 mp
3.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

2.335.300 €
122.91 € / mp

Curtea De Arges l Teren Intravilan+Cladire Biro ...

Nord, Curtea de Argeș

19.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

49.000 €
50.000 €

Casa de vanzare Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2 camere
85 mp
200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

179.891 €
59 € / mp

TEREN PREMIUM | PANORAMĂ SPECTACULOASĂ ASUPRA O ...

Curtea de Argeș

3.049 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
39

260.300 €

Constructie structura beton armat 810 MPC Curte ...

Nord, Curtea de Argeș

20 camere
630 mp
1.371 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €
71.72 € / mp

Teren Intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2.231 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

579.000 €
214.92 € / mp

Teren intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2.694 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

109.000 €

CASA 3 CAMERE CURTEA DE ARGES

Central, Curtea de Argeș

3 camere
74,5 mp
260 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

164.997 €

Casa Curtea de Arges - 0% Comision

Exterior Sud, Curtea de Argeș

6 camere
166 mp
640 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

27.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in Curtea de ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
42 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
20

250.000 €

Casa de vanzare in Curtea de Arge?.

Central, Curtea de Argeș

3 camere
168 mp
1.197 mp teren