Case
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

67.500 €

Casa gata de mutat+teren 1000 mp in zona de dea ...

Văcarea

3 camere
47 mp
1.000 mp teren
1974
Agenție

2 săptămâni în urmă

67.500 €

Casa gata de mutat+teren 1000 mp in zona de dea ...

Văcarea

47 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

45.000 €

Vand/schimb casa Mihaiesti-Vacarea

Văcarea

3 camere
108 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
8

69.000 €

Casa de vanzare 3 camere Comuna Mihaesti, sat V ...

Văcarea

3 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

49.400 €
19 € / mp

Teren intravilan Rudeni Mihăești Arges

Rudeni (Mihăești)

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

39.832 €
1.65 € / mp

24.141 mp 1h30' de Bucuresti - ideal casa sau ...

Drăghici

La ~5km distanță

24.141 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

125.000 €

Casa la rosu in judetul Arges

Drăghici

La ~5km distanță

4 camere
350 mp

Agenție

8 luni în urmă
13

83.453 €
68.970 €
3.66 € / mp

Teren la pădure, panoramic dealuri si păduri, c ...

Mihăești

La ~5km distanță

22.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

300.000 €
2 € / mp

Teren 15 Hectare in sat | Mihaesti | Arges

Mihăești

La ~5km distanță

150.000 mp teren
f.s. 400 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Casa de vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

156 mp
Agenție

7 luni în urmă
3

48.000 €
3.20 € / mp

Teren 15.000 mp Draghici Ideal Fotovoltaice, In ...

Mihăești

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

30.000 €
4 € / mp

Teren 7.500 mp Valea Bradului Utilitati, Rau, I ...

Mihăești

La ~5km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

83.000 €

Oferta vânzări imobilec

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
2.890 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

7.500 €
3.74 € / mp

Teren 2,004mp Mihaesti / Drumul DC11

Mihăești

La ~5km distanță

2.004 mp
2.004 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

10 luni în urmă
2

32.000 €
10 € / mp

teren intravilan mihaesti arges 3200mp

Mihăești

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

18.900 €
6.93 € / mp

Teren intravilan cu TOATE utilita?ile

Mihăești

La ~5km distanță

2.727 mp
2.727 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
10 € / mp

Teren intravilan+extravilan 12000mp cu casa si ...

Mihăești

La ~5km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

16.100 €
7 € / mp

Vant teren 7/m2

Mihăești

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

69.000 €

Casa de vanzare 3 camere Comuna Mihaesti, sat V ...

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

49.000 €
18.85 € / mp

Teren intravilan Rudeni Mihaesti Arges

Mihăești

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

45.000 €

Vand/schimb casa Mihaiesti-Vacarea

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
108 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

76.000 €

Casa de vanzare in com Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

138.400 €

Casa si teren Mihaesti la poarta Muscelului ver ...

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
165 mp
Agenție

1 lună în urmă
16

67.500 €

Casa gata de mutat+teren 1000 mp in zona de dea ...

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
47 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

31.225 €

Casa de vanzare cu teren

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
188 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

30.000 €
24 € / mp

Teren Mihaesti la poarta poarta Parcului Dendro ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

70.000 €

Cladire P+1E Comuna Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
420 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

60.000 €

Casa de vanzare

Furnicoși

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

26.000 €

casa de vanzare

Valea Bradului

La ~5km distanță

43 mp
507 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

39.900 €

0% COMISION!!! CASA CU LAC IN INIMA PADURII - D ...

Dealu

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
6.354 mp teren