Case Terenuri
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

350.000 €

Casa + Afacere de vanzare - Corbeni Arges

Corbeni

120 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
18

63.700 €

Casa de Vanzare Oestii-Arges

Corbeni

6 camere
160 mp
344 mp teren
f.s. 14.090000152588 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

74.000 €
75.000 €
6.30 € / mp

Teren de vanzare Coebeni-Turburea-Arges

Corbeni

11.740 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

250.000 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare Curtea de Ar ...

Corbeni

4 camere
240 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €

Casa de vanzare in comuna corbeni ideala pentru ...

Corbeni

4 camere
70 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

12.500 €
4.47 € / mp

Teren intravilan cu apa/curent 5/mp Corbeni-Arg ...

Corbeni

2.798 mp
2.798 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 12,500 € și 13.490 €
Agenție

1 lună în urmă
12

31.500 €
10.50 € / mp

Teren de vanzare in comuna Corbeni, jude? Arge? ...

Corbeni

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

63.480 €
10 € / mp

Teren in comuna Corbeni

Corbeni

6.348 mp
6.348 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

46.500 €

Casa de vacan?a de vanzare in comuna Corbeni, j ...

Corbeni

2 camere
37 mp
1.794 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22.500 €
15.82 € / mp

Teren de vanzare in comuna Corbeni, sat Oe?tii ...

Corbeni

1.422 mp
1.422 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

68.500 €

Casa de vanzare in comuna Corbeni, jude? Arge?.

Corbeni

3 camere
118 mp
1.378 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

98.000 €

Casa si teren de vanzare

Corbeni

2 camere
60 mp
60 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

75.000 €
28.64 € / mp

Teren de vanzare in comuna Corbeni, jude? Arge? ...

Corbeni

2.619 mp
2.619 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

23.900 €

Teren 1200 mp + Casa - Comuna Arefu

Corbeni

2 camere
69 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

179.500 €

Casa de Vanzare Corbeni- Oestii- Arges

Corbeni

4 camere
180 mp
3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

54.900 €
8.95 € / mp

Teren Poienari la doar 9 km de Cetate

Poienari (Corbeni)

La ~5km distanță

6.132 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
25

780.000 €

Glamping Flandra | Swimming pool | Pump track | ...

Poienari (Corbeni)

La ~5km distanță

540 mp utili
2E
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

23.900 €

Teren 1200 mp + Casa - Comuna Arefu

Căpățânenii Pământeni

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
1.200 mp teren

Agenție

4 săptămâni în urmă
8

369.000 €

Conac - Casa Memoriala George Stephanescu

Căpățânenii Pământeni

La ~5km distanță

4 camere
290 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

249.900 €

Casa D+P+M | 254 mp | 1.130 mp teren | Mobilata ...

Bucșenești

La ~5km distanță

4 camere
203 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

369.000 €

Conac - Casa Memoriala George Stephanescu

Căpățânenii Ungureni

La ~5km distanță

7 camere
290 mp
9.948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

98.000 €

Casa si teren de vanzare

Oeștii Ungureni

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
28

250.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare Curtea de Ar ...

Oeștii Pământeni

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
2.500 mp teren
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.290 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare Curtea de Ar ...

Oeștii Pământeni

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
2.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
36

380.000 €

Conac 10 camere | renovat integral | Arefu | Ba ...

Arefu

La ~5km distanță

10 camere
278 mp
3.155 mp teren
1950
Bancă
Comision 0%

8 luni în urmă
5

111.075 €

Vanzare casa si teren Arefu, jud Arges

Arefu

La ~5km distanță

3 camere
148 mp
472 mp teren
1E
Agenție

7 luni în urmă
8

420.000 €
6.05 € / mp

Teren 7 ha, Lac Vidraru, Podis Molivis

Arefu

La ~5km distanță

69.450 mp teren
f.s. 1000 m
Extravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

19.900 €
39.80 € / mp

TEREN EXTRAVILAN PADURE PISCUL NEGRU ARGES

Arefu

La ~5km distanță

500 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

3 zile în urmă
20

215.000 €

Casa de vanzare in comuna Arefu, sat Arefu, jud ...

Arefu

La ~5km distanță

4 camere
147 mp
2.435 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

420.000 €
6.05 € / mp

Teren 7 ha, Lac Vidraru, Podis Molivis

Arefu

La ~5km distanță

69.450 mp
69.450 mp teren
f.s. 1000 m