Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

210.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in orasul sebis

Exterior Vest, Sebiș

21.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
15

88.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan de 4131 mp, în orașul Sebiș, A ...

Sud-Est, Sebiș

La ~5km distanță

4.131 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
31

50.000 €
3.61 € / mp

Teren Intravilan, în orașul Sebiș, Arad

Est, Sebiș

La ~5km distanță

13.861 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
29

550.000 €

Hală cu teren intravilan de 3500 mp, în Sebiș A ...

Nord-Est, Sebiș

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
59

2.381.247 €

Hală de producție, cu birouri și teren, în Sebi ...

Nord-Est, Sebiș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Vand casa in Sebi? Arad, cu 4 camere, bucatarie ...

Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
133 mp
Agenție

9 luni în urmă
10

39.500 €

Apartament de vanzare 2 camere orasul Sebis

Central, Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

59.700 €
11.94 € / mp

Teren intravilan, Sebis , zona str. Ciutariei.

Central, Sebiș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

42.000 €

Vand apartament central

Central, Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
66 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

125.000 €

Vanzare sau inchiriere

Central, Sebiș

La ~5km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €

vand casa

Central, Sebiș

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

35.000 €

Casa de VANZARE in Sebi?, jud Arad 498m2 + TERE ...

Central, Sebiș

La ~5km distanță

498 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

55.000 €

Vand apartament de lux, ultracentral, 2 camere ...

Ultracentral, Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 1
2014
Agenție

1 lună în urmă
20

46.000 €

Casa cu potential amenajare pescarie- Zona Varf ...

Central, Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

195.000 €

Vand casa Sebis, Arad

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
450 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10.803 €

Vand casa renovata in Sebis

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

159.000 €

vand casa Sebis, Arad

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
450 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Casa spatioasa cu etaj, 320mp, 500mp teren , Se ...

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Casa spatioasa cu etaj, 320mp, 500mp teren , Se ...

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

598.000 €
60.58 € / mp

Teren ultracentral Sebis pentru spatii comercia ...

Ultracentral, Sebiș

La ~5km distanță

9.871 mp teren
f.s. 75 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €

Casa pt o familie

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

125.000 €

Vand casa individuala P+1

Central, Sebiș

La ~5km distanță

200 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

58.900 €

Casa pitoreasca de vacan?a in Dulcele

Central, Sebiș

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

25.900 €
20.900 €

Casa taraneasca de vanzare in Pruni?or

Central, Sebiș

La ~5km distanță

3 camere
163 mp
1.420 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

50.000 €

Vand casa la super pret!!!

Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

125.000 €

Vand casa mare parter +etaj

Central, Sebiș

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

34.900 €

Apartament de vanzare 2 camere

Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

39.999 €

Apartament 2 camere de vanzare in zona Ultracen ...

Ultracentral, Sebiș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 3
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

50.000 €

Vand casa pt o familie

Central, Sebiș

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

82.000 €

Casa 330 mp + teren 777 mp Sebis 9 camere ,vede ...

Nord-Est, Sebiș

La ~5km distanță

9 camere
249 mp
777 mp teren
f.s. 25 m