Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

7 luni în urmă
8

65.900 €
10.78 € / mp

Teren intravilan 6115mp pentru investiții Firit ...

Firiteaz

6.115 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Firiteaz

Firiteaz

4 camere
2.800 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €

Casa de vanzare in fiscut

Fiscut

La ~5km distanță

4 camere
2.800 mp
Agenție

5 luni în urmă
10

38.000 €

Casa in Fiscut

Fiscut

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

62.000 €

Casa cu teren 3407 mp, de vanzare, Seceani, 26 ...

Seceani

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
3.407 mp teren
f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

115.000 €

Casa individuala de vanzare la rosu cu teren ge ...

Seceani

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
4.414 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

7 luni în urmă
3

33.600 €
20 € / mp

Teren 1680 mp, de vanzare, Seceani, 26 Km de Ti ...

Seceani

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

98.000 €

Casa de vanzare

Seceani

La ~5km distanță

650 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

70.000 €

Casa de vanzare

Seceani

La ~5km distanță

309 mp
2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

119.000 €

Proprietar vand casa noua

Seceani

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Agenție

Azi
3

110.000 €
29.39 € / mp

Duplexuri si teren intravilan de vanzare la Sec ...

Seceani

La ~5km distanță

3.743 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

65.895 €
70.288 €
15 € / mp

Teren intravilan 4.393 mp Seceani, lângă autost ...

Seceani

La ~5km distanță

4.393 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

49.000 €

Casă cu 4 camere în Cruceni

Cruceni

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
950 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

165.000 €

Vand casa 4 dormitoare , panouri fotovoltaice n ...

Cruceni

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

2 zile în urmă
18

147.000 €

Vand casa 5 camere in Cruceni 15 min de Centrul ...

Cruceni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

65.000 €

Vand casa cu 3 camere in comuna Fibis judetul T ...

Fibiș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

56.000 €

Urgent!Vand casa noua parter

Fibiș

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
Agenție

7 luni în urmă
13

68.000 €

Casa individuala , 3 camere,acces auto,crama,ga ...

Mașloc

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €

Casa cu gradina de vanzare, Ma?loc, Timi?

Mașloc

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
1.15 € / mp

Livada 5400 mp si pasune 8700 mp

Mașloc

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

7.410 €

Casa si teren, Localitatea Manastaur, Judetul A ...

Mașloc

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
2.309 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

245.000 €

Casa individuala de vanzare Giarmata VII

Mașloc

La ~5km distanță

5 camere
126 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

78.900 €

COMISION 0%!! Casa noua parter 1667 mp teren - ...

Mașloc

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
1.667 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

26.000 €
29.000 €
8.75 € / mp

Loc de casa in Odvo? - Conop 3000mp

Mașloc

La ~5km distanță

2.970 mp
2.970 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

220.000 €

CONAC IMPRESIONANT IN GHIOROC

Mașloc

La ~5km distanță

7 camere
2.703 mp
2.703 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

100.000 €

De vanzare casa de vacanta in Charlotemburg jud ...

Mașloc

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

68.500 €

Intravilan com Masloc jud Timis

Mașloc

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

115.000 €

Casa cu 2 corpuri ?i 5 camere in Livada

Mașloc

La ~5km distanță

5 camere
156 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

12.900 €
1.92 € / mp

De Vanzare Teren extravilan 6722 mp Pauli? zona ...

Mașloc

La ~5km distanță

6.722 mp
6.722 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

15.000 €

Pasune si livada masloc

Mașloc

La ~5km distanță