Case Terenuri
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

200.000 €

Casa de vanzare in Cuvin com. Ghioroc jud Arad

Cuvin

5 camere
150 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
25

30.000 €

Teren 1.570 mp + casă din cărămidă–zonă liniști ...

Cuvin

2 camere
50 mp
1.570 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, ...

Cuvin

3.664 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

23.400 mp teren
f.s. 126 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

5.000 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
20

43.260 €
14 € / mp

Teren Intravilan de 3,090 mp în Cuvin

Cuvin

3.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

120.000 €

Casa in zona viticola-Cuvin, jud. Arad

Cuvin

4 camere
188 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

200.000 €

Casa de vanzare!

Cuvin

4 camere
350 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Cuvin

23.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45.000 €

Casa de vanzare in Cuvin

Cuvin

3 camere
Agenție

5 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Cuvin

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

40.000 €

Casa cu teren

Cuvin

2 camere
1.400 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

70.000 €

Casa de vanzare in Cuvin

Cuvin

3 camere
113 mp
2.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

93.000 €

De vanzare vila Cuvin

Cuvin

5 camere
458 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €

Vand casa Cuvin

Cuvin

3 camere
116 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
25

260.000 €

Vila de vanzare in Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

7 camere
267 mp
3.100 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

63.500 €

Casa 3 camere de vanzare in sat Ghioroc, judetu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

3 camere
145 mp
2.215 mp teren
f.s. 16 m

Agenție

Mai mult de un an
20

380.000 €

Investiție de Vis! Terasă pe Plaja Ghioroc, Jud ...

Ghioroc

La ~5km distanță

160 mp utili
1E
2004
Agenție

2 luni în urmă
5

765.000 €
85 € / mp

Teren de 9000 mp, oportunitate rară, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

16.500 €
28.01 € / mp

Teren intravilan 589 mp si cabana din caramida ...

Ghioroc

La ~5km distanță

589 mp
589 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

48.000 €

Casa in Ghioroc jud Arad

Ghioroc

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

99.000 €

Casa modern renovata cu P+E in Minis | Liniste ...

Ghioroc

La ~5km distanță

5 camere
101 mp
890 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

92.500 €

Casa cu 6 camere pe teren de 2029 mp Minis

Ghioroc

La ~5km distanță

6 camere
230 mp
2.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

70.000 €

Casa cu teren GHIOROC

Ghioroc

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
1.939 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
15.91 € / mp

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Casa cu etaj, teren generos 1.079 mp - Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

5 camere
225 mp
1.079 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Ghioroc

La ~5km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Ghioroc

La ~5km distanță

3.664 mp
3.664 mp teren