Proprietăți unice: 2874
Proprietari: 569
Agenție

1 săptămână în urmă
7

34.000 €

Garsonieră ideală pentru locuit sau investiție, ...

Micălaca, Arad

1 camere
23 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
13

108.000 €

Apartament 3 camere de vanzare zona Bujac bloc ...

Bujac, Arad

3 camere
61 mp
Parter / 3
2017
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

73.000 €

Apartament 2 Camere | Etaj 2 | Centrală proprie ...

Aurel Vlaicu, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
1976

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

32.900 €

Ștrand Arad: căsuță cochetă cu terasă și curte ...

Central, Arad

1 camere
30 mp
200 mp teren
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
12

85.000 €

Apartament 3 camere,decomandat, nemobilat, Conf ...

Confecții, Arad

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

109.500 €

Apartament 2 camere - ARED KAUFLAND - 87 mp - C ...

Central, Arad

2 camere
67 mp
Etaj 9 / 9
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
14

69.500 €

Apartament cu 2 camere, 75 mp, central, Arad

Central, Arad

2 camere
75 mp
Parter / 1
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

46.000 €

Apartament cu 1 camera de vanzare zona UTA

UTA, Arad

1 camere
33 mp
Parter / 4
2000
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

64.000 €

Spațiu comercial cu acces stradal, pe b-dul Dec ...

Central, Arad

44 mp utili
2E
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
26

228.900 €

Spațiu comercial | Parter Bermo, Micălaca – Ar ...

Micălaca, Arad

135 mp utili
2018
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

64.900 €

Apartament 2 camere, loc de parcare, teren prop ...

Aradul Nou, Arad

2 camere
67,25 mp
Etaj 1 / 1
1946
Agenție

1 săptămână în urmă
15

97.500 €

Apartament de vanzare Micalaca, zona Miorita

Micălaca, Arad

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
13

75.000 €

Apartament 3 camere zona Alfa

Alfa, Arad

3 camere
64,83 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.970 €

Apartament 1 camere. Zona Ultracentrala

Ultracentral, Arad

1 camere
36 mp
Etaj 1 / 1
1930
Agenție

1 săptămână în urmă
1

600.000 €
60.58 € / mp

TEREN EXTRAVILAN MICALACA zona REAL PRETABIL IN ...

3 Insule, Arad

9.904 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

5.380 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

47.000 €

APARTAMENT 1 CAMERA ZONA CENTRALA DE VANZARE 19 ...

Central, Arad

1 camere
45 mp
Parter / 2
1920
Agenție

1 săptămână în urmă
1

176.000 €
27.94 € / mp

Teren extravilan la DN

Nord, Arad

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Aradul Nou, Arad

2 camere
52 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă

200.000 €
40 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA SELGROS

Exterior Est, Arad

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

155.000 €

Apartament tip casă | 3 camere & curte | zona C ...

Malul Mureșului, Arad

3 camere
83 mp
Etaj 1 / 2
1950
Agenție

1 săptămână în urmă
10

63.900 €

Apartament 2 camere – zona Poetului, Arad

Aurel Vlaicu, Arad

2 camere
41,7 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

63.450 €

Apartament 3 camere. Zona Aurel Vlaicu, Arad

3 Insule, Arad

3 camere
59 mp
Etaj 2 / 4
1973
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

79.990 €

Apartament luminos de vanzare 2 camere, Podgori ...

Podgoria, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

248.292 €

Hala industrială de vanzare Arad 540 mp, depozi ...

Grădiște, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

199.553 €

Hala industriala de vanzare Arad – 589 mp

Grădiște, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
17

79.900 €

Cabană de vânzare la 3 Insule-Arad

3 Insule, Arad

4 camere
49 mp
409 mp teren
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

7.210.692 €
36.60 € / mp

TEREN INDUSTRIAL – ARAD | POZIȚIE STRATEGICĂ E6 ...

Sud, Arad

197.000 mp teren
f.s. 245 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

74.500 €

Apartament 2 camere de vanzare - UTA ,zona ARED

UTA, Arad

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 6
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

59.500 €

De vânzare Apartament renovat 2 camere, 4/4 SU ...

Fortuna, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1970