Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

290.000 €

Pensiune turistica si restaurant, 5 camere, par ...

Vârtop

8 camere
350 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.500.000 €

Hotel 3 De Vanzare Vartop Arieseni, Muntii Apus ...

Vârtop

910 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

710.000 €

Pensiune 50 camere - Vartop -Arieseni - Ocazie ...

Vârtop

4 camere
2.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
20

200.000 €

Oportunitate de investi?ie, Restaurantul Piatra ...

Vârtop

10 camere
149 mp
515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
4

68.000 €
13.60 € / mp

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Vârtop

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
20

85.000 €

Casa spa?ioasa cu priveli?te spre munte, in Gur ...

Cărpiniș (Roșia Montană)

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

85.000 €

Casa de munte cu teren generos de 7.297 mp, Dar ...

Dăroaia

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
7.297 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

85.000 €

Casa spatioasa cu priveliste spre munte, in Gur ...

Gura Roșiei

La ~5km distanță

4 camere
115 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

50.000 €

Cabana zona Botesti

Câmpeni

La ~5km distanță

80 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €

Vand proprietate superba in Mun?ii Apuseni

Câmpeni

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

210.000 €
190.000 €

vand constructie in desfasurare

Câmpeni

La ~5km distanță

4 camere
800 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

245.000 €
68.06 € / mp

Vind 7 parcele teten intravilan suprafata de 36 ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

22.000 €
47.31 € / mp

Teren intravilan 465 metri patrati - Campeni - ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

465 mp
465 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

45.000 €

Teren intravilan de 1.867 mp in Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
6

40.000 €

Garsoniera 35 mp, Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 3
4E
Agenție

6 luni în urmă
16

94.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere, zona centrala, Cam ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,000 € și 98.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

48.000 €

Casa de vanzare

Câmpeni

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55.000 €

Vand casa oras campeni str transilvaniei(valea ...

Câmpeni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

vand casa+teren(loc pt.casa)in Campeni jude?ul ...

Câmpeni

La ~5km distanță

3 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

48.000 €
30.28 € / mp

Teren intravilan de 1585 mp, Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.585 mp
1.585 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

160.000 €

Casa spatioasa cu 4 camere, orasul Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

4 camere
73 mp
2.432 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
17

100.000 €

Casa cu 2 camere ?i anexe, zona centrala, Campe ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
637 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

155.000 €
158.000 €

Proprietate superba in Campeni | Confort, lini? ...

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

7 camere
250 mp
921 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 160.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

210.000 €

Casa P+E cu teren aferent

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

180.000 €
144.58 € / mp

Teren cu hala de vanzare

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.245 mp
1.245 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €

Casa de vanzare in Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

143.000 €

Vand casa in campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

100.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

3 camere
Parter
1981
Agenție

2 luni în urmă

40.000 €

Garsoniera 35 mp, Campeni

Central, Câmpeni

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €

Spatiu comercial de inchiriat

Câmpeni

La ~5km distanță

112 mp utili
4E