Proprietăți unice: 24
Proprietari: 8
Agenție

1 săptămână în urmă
3

44.000 €

Casa de vanzare in Unirea

Unirea

1 camere
45 mp
2.070 mp teren
1975
Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €

Casa de vânzare in Unirea, Alba la 70.000 euro

Unirea

3 camere
94 mp
1.200 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
5.66 € / mp

Pachet de terenuri 15.900 mp

Unirea

15.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
6.03 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

24.500 €
6.45 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

3.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

26.500 €
6.16 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
14

75.000 €

Casă de vanzare in unirea

Unirea

3 camere
110 mp
1.370 mp teren
1957
Agenție

1 lună în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
12

270.000 €

Business la cheie! Spațiu Comercial 430 mp + Ap ...

Unirea

400 mp utili
1E
2009
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare in Unirea 725 mp teren

Unirea

3 camere
1 mp
725 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

80.000 €

Casa cu teren de 2400 mp

Unirea

2 camere
65 mp
65 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

129.999 €

Popasul Caprioara oportunitate de business in h ...

Unirea

175 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

48.000 €

Casa de vanzare in zona Turda/Cluj, Sat Dumbrav ...

Unirea

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

159.500 €

Casa cu 5 camere, garaj si pivnita

Unirea

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

45.000 €

Casa de Vanzare in Unirea (Alba) 1.030 mp de Cu ...

Unirea

2 camere
70 mp
Agenție

4 luni în urmă
10

60.000 €

Apartament 2 camere in Aiud, ideal pentru locui ...

Unirea

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
90
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

62.500 €

Casa de vanzare in loc.Unirea

Unirea

3 camere
85 mp
Agenție

7 luni în urmă
9

54.900 €

Casa de vanzare in Decea, Alba pozi?ie excelent ...

Unirea

3 camere
80 mp
1.100 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

340.000 €
6.46 € / mp

Teren extravilan 5,2 ha deschidre la DN ideal p ...

Unirea

52.600 mp teren
f.s. 180 m
Agenție

9 luni în urmă
4

65.000 €
4.49 € / mp

Teren extravilan 14483mp langa Autostrada Apuse ...

Unirea

14.483 mp
14.483 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €

Casa de vanzare Unirea 2

Unirea

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

75.000 €

Vand Casa + teren , in Unirea , Str. Garii , nr ...

Unirea

3 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

270.000 €

vand casa hala magazin

Unirea

2 camere
120 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

64.000 €

Casa de vanzare

Unirea

3 camere
112 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Apartament de vanzare

Ocna Mureș

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

120.000 €

Casa de vanzare in Ocna Mures

Est, Ocna Mureș

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
348 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

45.000 €

Casa individuala cu 2 camere de vanzare, Zona O ...

Central, Ocna Mureș

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
850 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

83.000 €

Apartament de vanzare

Central, Ocna Mureș

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Agenție

5 luni în urmă
13

55.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere, 80mp, decoma ...

Central, Ocna Mureș

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă