Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

56.900 €

Casa individuala renovabila | 2 camere | 1032 m ...

Tău

2 camere
70 mp
1.032 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

16.700 €
23.59 € / mp

Teren intravilan 708 mp | Tau?i la 12 km de Alb ...

Tău

708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

3.990 €

De vanzare casa si teren Alba

Tău

2 camere
95 mp
93 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
20

150.000 €

Cabana spatioasa la 5 km de Partia Sureanu comp ...

Tău

200 mp
250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

32.000 €
35.000 €

Casa individuala de vanzare in Rosia de Secas, ...

Roșia de Secaș

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 35.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

205.000 €
209.000 €

OPORTUNITATE INVESTI?IE 5 HECTARE LA PRE? IMBAT ...

Roșia de Secaș

La ~5km distanță

f.s. 80 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 205,000 € și 209.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

30.000 €

Vand casa situata in localitatea Rosia de Secas ...

Roșia de Secaș

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
12

38.000 €

vand casa cu 3 camere, curte mare + gradina in ...

Roșia de Secaș

La ~5km distanță

3 camere
1.600 mp