Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
5

59.000 €

Vand casa si teren in comuna Horea sat Preluca

Prelucă

4 camere
80 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
19

270.000 €

Casa 4 camere, 255 mp, Campia Turzii

Baba

La ~5km distanță

4 camere
255 mp
Agenție

9 luni în urmă
3

49.000 €
4.52 € / mp

Teren de vanzare in Mun?ii Apuseni 10.831 mp, z ...

Horea

La ~5km distanță

10.831 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

36.380 €
20 € / mp

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Horea

La ~5km distanță

1.819 mp
1.819 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

2.000 €

Vand Poiata jud ALBA

Horea

La ~5km distanță

50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

65.000 €

Casa de vanzare, comuna Horea, Alba

Horea

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

82.000 €

Cabana Zona Belis l 1500 MP l P+M l Alba

Horea

La ~5km distanță

4 camere
252 mp
1.500 mp teren
Agenție

7 ore în urmă
5

59.000 €

Vand casa si teren in comuna Horea sat Preluca

Horea

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

19 €
0.01 € / mp

Teren de vis 2263 mp in Apuseni com. Horea, Alb ...

Horea

La ~5km distanță

2.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

45.000 €
3.64 € / mp

Teren extravilan de vanzare 12.370 mp, Comuna H ...

Horea

La ~5km distanță

12.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

549.000 €

Domeniu turistic 6,2ha Horea fara vecini, funct ...

Horea

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €

Teren extravilan de vanzare 12.370 mp, Comuna H ...

Horea

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

85.000 €

Vind casa si teren

Horea

La ~5km distanță

2 camere
36.500 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

550.000 €

6,2 ha + business turistic activ | Munții Apuse ...

Horea

La ~5km distanță

14 camere
62.000 mp
62.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

76.000 €
4.40 € / mp

Teren Comuna Horea 17278m2. Apuseni

Horea

La ~5km distanță

17.278 mp
17.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

195.000 €

Casa la munte si teren in Muntii Apuseni

Horea

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

549.000 €

Domeniu 62.000 mp Horea, fara vecini, func?iona ...

Horea

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
62.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare 1000 mp Matisesti zona Belis M ...

Horea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~5km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

80.000 €
4.63 € / mp

Teren cu panorama spectaculoasa ,1100 m altitud ...

Horea

La ~5km distanță

17.278 mp
17.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

13.746 €

Cabana/casa lemn brad demontabila

Horea

La ~5km distanță

4 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

32.000 €

Vand casa de vacan?a in Mun?ii Apuseni

Fericet

La ~5km distanță

1 camere
70 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

59.900 €

Apartament cu 3 camere, in Teius zona centrala.

Teiu

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
16

204.000 €
210.000 €

Casa individuala in ora?ul Teiu?

Teiu

La ~5km distanță

7 camere
170 mp
585 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 204,000 € și 210.000 €
Agenție

2 luni în urmă

110.000 €

Casa cu 2 apartamente, 493 mp, zona Gara

Teiu

La ~5km distanță

5 camere
493 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

110.000 €

Casa cu 2 apartamente, 200 mp, zona Gara si 137 ...

Teiu

La ~5km distanță

4 camere
493 mp
Agenție

2 luni în urmă
15

199.950 €

Casa de vanzare in Teius, zona centrala, 150 mp ...

Teiu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 199,950 € și 215.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

32.000 €
98.77 € / mp

Teren cu Constructie si Proiect Autorizat A-Fra ...

Teiu

La ~5km distanță

324 mp
324 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

175.000 €
172.500 €

Casa de vanzare mobilata,finisaje premium,zona ...

Teiu

La ~5km distanță

2 camere
923 mp
923 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 178.000 €
Agenție

5 luni în urmă
1

29.980 €
5 € / mp

Teren extravilan 5996 mp, zona Valea Sasului - ...

Teiu

La ~5km distanță

5.996 mp teren
f.s. 50 m