Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
20

95.000 €

Casa vanzare cu 4 camere finisata teren aferent ...

Hăpria

5 camere
150 mp
2.500 mp teren
1980
Agenție

2 zile în urmă

95.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere finisata teren afer ...

Hăpria

4 camere
150 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

319.900 €
324.900 €

Casă individuală de vânzare -190 mp, 5 camere, ...

Hăpria

4 camere
190 mp
948 mp teren
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan, 2800 mp, la asfalt,cu utilita ...

Hăpria

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
14

325.000 €

Refugiu de lux. Confort, spa?iu ?i lini?te

Hăpria

4 camere
270 mp
948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

71 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare in mijlocul localitatii Hapria ...

Hăpria

763 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

184.000 €
186.200 €
37.55 € / mp

TEREN INTRAVILAN, 4900 mp, zona Hapria - STRAJA

Hăpria

4.900 mp
4.900 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

5 luni în urmă
14

0 €

Refugiu de lux. Confort, spa?iu ?i lini?te

Hăpria

4 camere
270 mp
948 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
2

155.400 €
157.500 €
74 € / mp

Teren intravilan, 2100 mp cu toate utilita?ile, ...

Teleac

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

43.000 €

Casa de vanzare

Teleac

La ~5km distanță

2 camere
768 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan, 675 mp, PUZ aprobat, front 14 ...

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
51.85 € / mp

TEREN INTRAVILAN 675MP, CIUGUD

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

27.000 €
21.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1248 mp d=15 mTelea ...

Teleac

La ~5km distanță

1.248 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

22 €
0 € / mp

Vand teren intravilan Teius

Teleac

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

6 luni în urmă
1

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 2100 mp | UTILITATI | Teleac | ...

Teleac

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €

Teren intravilan 675 mp cu PUZ aprobat | Teleac

Teleac

La ~5km distanță

f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

69.500 €
15.11 € / mp

Teren extravilan, 4600 mp, Zona Teleac - Golf T ...

Teleac

La ~5km distanță

4.600 mp
4.600 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan 675 mp cu PUZ aprobat | Teleac

Teleac

La ~5km distanță

675 mp
675 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

245.000 €

Casa la rosu de vanzare in Alba Iulia

Dumitra

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

33.000 €
25.48 € / mp

Teren intravilan 1295 mp | Deschidere 29 ml | P ...

Straja

La ~5km distanță

1.295 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

33.000 €
25.48 € / mp

Vanzare teren in Straja - 1295 mp

Straja

La ~5km distanță

1.295 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

12.000 €
4.29 € / mp

Teren Extravilan, 2800mp Perfect pentru Investi ...

Drâmbar

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

8 luni în urmă
9

650.000 €

Hala industriala, 1300 mp construiti, 3000 mp t ...

Drâmbar

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
9

1.400.000 €

Hala 1300 mp + Hala 1500 mp, 6274 mp teren, zon ...

Drâmbar

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

143.000 €

Casa de vanzare in Hapria 4139mp teren

Drâmbar

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

29.500 €
21.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN PANORAMIC 1400 MP, COMUNA CIUG ...

Drâmbar

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

87.500 €
110.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, 2500mp, in localitatea Dramba ...

Drâmbar

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
6

83.900 €

Vanzare casa in Totoi - Santimbru

Totoi

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
305 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

99.900 €

Casa individuala,cu 4 camere, 135 mp utili,Toto ...

Totoi

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
800 mp teren