Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
14

42.500 €

Cabana la marginea padurii Arieseni, Dealul Baj ...

Deal

5 camere
50 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

42.500 €

Cabana cocheta la marginea padurii Dealul Bajul ...

Deal

50 mp
350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

20.000 €

Teren intravilan in Capilna de Jos

Căpâlna

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

219.244 €
29.50 € / mp

Teren extravilan 7432 mp, cu cabana de lemn Cap ...

Săsciori

La ~5km distanță

7.432 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

28.900 €
17 € / mp

Teren de vanzare, 1700 mp, utilitati in zona, A ...

Săsciori

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
10

271.300 €

Casa de vanzare in comuna Sasciori cu 84.843 mp ...

Săsciori

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
84.843 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

295.000 €

Casa moderna de vanzare in Petre?ti, teren gene ...

Săsciori

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.140 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

55.000 €

Casa batraneasca de vanzare in Tartaria

Săsciori

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

33.000 €

Vand teren 2000mp, in zona Intre parao Sasciori

Săsciori

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

33.000 €
16.50 € / mp

Vand teren 2000mp, in zona Intre parao Sasciori

Săsciori

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

32.900 €
35.900 €
19.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasciori jud Alb ...

Săsciori

La ~5km distanță

1.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan 1044 mp la intrare in Sebesel ...

Săsciori

La ~5km distanță

1.044 mp
1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

79.000 €

Casa de vanzare in Sasciori,Jud.Alba

Săsciori

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

85.000 €

Casa cu 3 camere, teren 1180 mp, in comuna Sasc ...

Săsciori

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
1.180 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

51.000 €
25.84 € / mp

Teren 1974 mp intravilan de vanzare in Loman ju ...

Săsciori

La ~5km distanță

1.974 mp
1.974 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

65.000 €

Casa cu 7 camere de vanzare in Mete?, 810 mp te ...

Săsciori

La ~5km distanță

7 camere
160 mp
810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
16

32.000 €
35.000 €

Casă de vânzare în Calnic, Alba

Câlnic

La ~5km distanță

3 camere
123 mp
637 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

35.000 €

OPORTUNITATE!!! CASA DE VANZARE IN CÂLNIC LA 35 ...

Câlnic

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
637 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

70.000 €
85.000 €

Casa de vanzare in Calnic

Câlnic

La ~5km distanță

4 camere
800 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

470.000 €

Proprietate exclusivista cu piscina, SPA & pano ...

Câlnic

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
940 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €

CASA DE VANZARE IN CÂLNIC CU POSIBILITATE DE PL ...

Câlnic

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
950 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

90.000 €

Casa de vanzare in comuna Calnic

Câlnic

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

6 luni în urmă
16

55.000 €

Casa de vanzare in sat Deal comuna Calnic judet ...

Câlnic

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
160 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

68.000 €

Casa individuala, 65mp utili, zona Sebes-Rahau

Răhău

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
2.850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

150.000 €

Casa in stil sasesc COMPLET renovata | 180 mp u ...

Răhău

La ~5km distanță