Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

82.500 €

🏡🌄Casa individuala, Comision 0% ...

Baia de Arieș

7 camere
210 mp
200 mp teren
f.s. 14 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

80.000 €

Casa deosebita in zona turistica pitoreasca Val ...

Sartăș

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravila1.700 mpBaia de Aries ...

Brăzești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

130.000 €

Casa / Vila de vanzare COMISION 0%

Muncelu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

80.000 €

Casa de caramida la rosu, 3765mp teren intravil ...

Lupșa

La ~5km distanță

3 camere
147 mp
147 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
56

84.999 €

Casă de vacanță deosebită cu ciubăr si saună - ...

Sub Piatră

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
645 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

80.000 €

Vand casa de caramida la rosu si 3765mp teren i ...

Mănăstire

La ~10km distanță

147 mp
3.765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.000 €

Casa de caramida la rosu, 3765mp teren intravil ...

Mănăstire

La ~10km distanță

3 camere
147 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

29.173 €

Vand casa batraneasca

Mușca

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

29.173 €

Casa batraneasca

Mușca

La ~10km distanță

48 mp
577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €

Casa batraneasca

Mușca

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
677 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €

Casa batraneasca

Mușca

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.604 €

De vanzare toate

Mușca

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

3 luni în urmă
8

39.600 €
18 € / mp

Vand teren superb la munte

Sălciua

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €

Casa de vacanta sau locuinta in Apuseni | 3300 ...

Sălciua

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

53.000 €

Vand Cabana Chic Arieseni Design Modern & Tradi ...

Sălciua

La ~10km distanță

2 camere
90 mp
250 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

84.999 €
89.000 €

Casa de vacan?a deosebita cu ciubar si sauna - ...

Sălciua

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
645 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

39.900 €
22.17 € / mp

Teren deosebit de vanzare 1800 mp, Cheile Valis ...

Sălciua

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

44.400 €
12 € / mp

Vand teren intabulat la munte

Sălciua

La ~10km distanță

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

133.000 €

Casa de vanzare | Totoi | Strada privata

Sălciua

La ~10km distanță

4 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

175.000 €

Cabana 5 camere, 140 mp utili, 3000 mp teren,va ...

Sălciua

La ~10km distanță

6 camere
140 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

129.500 €

De vanzare casa cu teren generos la Cojocna!

Cojocani

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

89.000 €

Vand Cabana Orasti, com Posaga

Orăști

La ~10km distanță

3 camere
1.493 mp
1.493 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

70.690 €
9.96 € / mp

2 parcele de 4265 mp 2804 mp extravilan Transap ...

Ponor

La ~10km distanță

7.096 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

21.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan 4552 mp, Ponorel, comuna Vidra

Ponor

La ~10km distanță

4.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

480.000 €
560.000 €

Casă de vacanță + 17.490 mp teren – zonă turist ...

Ponor

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
17.490 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

179.000 €
34.42 € / mp

Teren 5200 mp cu view spectaculos Ponor | ideal ...

Ponor

La ~10km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

59.000 €
12.81 € / mp

Teren extravilan 4.604 mp cu curent ideal pentr ...

Ponor

La ~10km distanță

4.604 mp
4.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare in satul Ponorel ,comuna Vidra, ...

Ponor

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Agenție

9 luni în urmă
13

43.000 €

Cabana de vanzare COMISION 0%

Ponor

La ~10km distanță

3 camere
60 mp