Proprietăți unice: 36
Proprietari: 19
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

47.990 €

Casa cu 3 camere de vanzare in Jimbolia, teren ...

Nord, Jimbolia

3 camere
115 mp
574 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
15

45.000 €

Jimbolia-2 Camere-Central

Ultracentral, Jimbolia

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 1
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

71.990 €

Casa individuala de vanzare in Jimbolia, jud. T ...

Central, Jimbolia

3 camere
75,13 mp
410 mp teren
f.s. 11.800000190735 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

990.000 €

Spațiu comercial ultracentral în Jimbolia – 1.0 ...

Central, Jimbolia

1.048 mp utili
2E
1994
Agenție

11 luni în urmă
18

140.000 €

Casă de vânzare urgent în Jimbol ...

Jimbolia

5 camere
150 mp
200 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29.282 €
24.200 €
58.56 € / mp

Comision 0 - Jimbolia - Parcele case / Spatii s ...

Jimbolia

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

491 €

Inchiriez Spatiu Comercial 50mp Ultracentral Ji ...

Ultracentral, Jimbolia

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

83.315 €

Apartament cu 2 camere in Chisora /Giroc

Central, Jimbolia

2 camere
52 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

83.315 €

Apartament cu 2 camere in Chisora /Giroc

Central, Jimbolia

2 camere
52 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
18

175.000 €

Duplex in Sacalaz despartit prin camera tehnica

Central, Jimbolia

4 camere
100 mp
335 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

269.990 €

Lux si Calitate fara Compromis | Casa Moderna P ...

Central, Jimbolia

5 camere
204 mp
430 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

175.000 €
6.02 € / mp

Teren de vanzare

Central, Jimbolia

29.070 mp
29.070 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

93.900 €

Casa de vanzare Comlosu Mare

Central, Jimbolia

5 camere
140 mp
2.900 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 93,900 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

315.000 €
320.000 €

Casa, spatiu comercial, vad comercial, 7000 m2, ...

Central, Jimbolia

4 camere
205 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

320.000 €

Casa, spatiu comercial, vad comercial, 7000 m2

Central, Jimbolia

4 camere
205 mp
205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

240.000 €

Vand Casa Cu Etaj Si Teren Mare

Central, Jimbolia

358 mp
1.863 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

23.000 €

Garsoniera de vanzare

Central, Jimbolia

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

60.000 €

Vand casa in Jimbolia 170 m2

Central, Jimbolia

170 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

90.000 €

Casa de vinzare JIMBOLIA

Central, Jimbolia

350 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

23.800 €
25.000 €
29.75 € / mp

Teren intravilan Jimbolia pentru casa

Central, Jimbolia

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

170.000 €
500 € / mp

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Central, Jimbolia

340 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

48.000 €

Vanzare casa cu teren

Central, Jimbolia

2 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

72.000 €

vand casa in Jimbolia str Republicii.

Central, Jimbolia

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

64.500 €

De Vanzare Casa + Anexe 510 MP - Gradina 290 MP

Central, Jimbolia

2 camere
24 mp
Parter
1960
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

170.000 €

Vand casa in Jimbolia

Jimbolia

6 camere
240 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

175.000 €

Casa din caramida

Jimbolia

6 camere
205 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19.200 €

Teren de vanzare - 1200 mp, front 30 ML

Jimbolia

2 camere
55 mp
Parter / 4
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.650 €

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lif ...

Jimbolia

2 camere
60 mp
Etaj 3
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

50.000 €

Vand 5 hectare teren arabil Uivar

Jimbolia

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

VAND casa renovata, luminoasa cu tavan inalt ,u ...

Jimbolia

1 camere
200 mp
200 mp teren