Proprietăți unice: 138
Proprietari: 24
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
8

125.000 €
69.79 € / mp

70 euro/mp! - Teren (1791mp) cu toate utilitati ...

Jilava

1.791 mp
Intravilan
Agenție

5 zile în urmă
4

450.000 €
90 € / mp

Teren Intravilan Jilava - 5.000 mp - Zona de ca ...

Jilava

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

38.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

185.000 €

Vila p+1 individuala la doar 7 minunte Bucurest ...

Jilava

4 camere
221 mp
377 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

148.000 €

Hala de vinzare 212 mp.

Jilava

Agenție

2 săptămâni în urmă
15

160.000 €

Jilava - Giurgiului - Petrom - Casa 210 mp &#82 ...

Jilava

7 camere
210 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

400 €

Inchiriez spatiu comercial/depozit

Jilava

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

165.000 €
55 € / mp

Oportunitate- Teren Industrial in Jilava- 450 m ...

Jilava

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

29.900 €
34.900 €
99.01 € / mp

Teren intravilan Jilava Soseaua de Centura

Jilava

302 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

165.000 €
55 € / mp

Oportunitate- Teren Industrial in Jilava- 450 m ...

Jilava

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

720.000 €

Vila deosebita S+P+E+M, Jilava

Jilava

11 camere
420 mp
301 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

90.000 €
18.03 € / mp

Teren intravilan, Jilava, un capat in A0, ideal ...

Jilava

4.993 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

185.000 €
190.000 €

Se vinde linga Bucuresti Progresu

Jilava

5 camere
221 mp
377 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
47

165.000 €

CASA | P+1 | 300mp UTILI | 300mp CURTE | JILAVA

Jilava

5 camere
300 mp
300 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
4

371.881 €
270.000 €
62.68 € / mp

Teren - Jilva - Nod A0 - DN5 - 5.933 mp

Jilava

5.933 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

275.000 €
55 € / mp

Vanzare terenuri Jilava

Jilava

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
22

164.900 €

Vila spatioasa | 200 mp, mansarda open space, z ...

Jilava

5 camere
200 mp
203 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
3

500.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti sud Jilava

Jilava

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
31

165.000 €

Casă tip duplex de vânzare – Jilava

Jilava

4 camere
201 mp
204 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
2

79.990 €
63.53 € / mp

Teren intravilan 1.259 mp – Jilava

Jilava

1.259 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €

Duplex 5 camere | Jilava | Șoșeaua Giurgiului | ...

Jilava

5 camere
113 mp
200 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

245.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 4.900 mp – zonă industriala - ...

Jilava

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Jilava

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

280.000 €
70 € / mp

Vand teren Jilava - langa A0 - 4000mp

Jilava

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

399.000 €
130.39 € / mp

Teren comercial- Jilava-Acces direct centură+st ...

Jilava

3.060 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
36.900 €
56.91 € / mp

Jilava – Teren Intravilan Construibil &#8 ...

Jilava

615 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
29

299.000 €

Luxury Villa • Reședință Unică într-un Ansamblu ...

Jilava

6 camere
330 mp
500 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
5

590.000 €
100 € / mp

Oportunitate excelentă de investiție, ...

Jilava

5.900 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

84.900 €
84.90 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp - Comuna Jilava - Comi ...

Jilava

1.000 mp teren
Construcții