Proprietăți unice: 322
Proprietari: 19
Agenție

Azi
1

147.000 €

Etaj 1! Apartament 3 camere 68mp, Galata, CT+ A ...

Galata, Iași

3 camere
68 mp
Etaj 1
2025
Agenție

Azi
1

147.000 €

Etaj 1! Apartament 3 camere 68mp, Galata, decom ...

Galata, Iași

3 camere
68 mp
Etaj 1
2025
Agenție

5 zile în urmă
5

43.500 €

Galata Garsoniera 162372

Galata, Iași

1 camere
24 mp
Etaj 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
6

43.800 €

Garsoniera galata renovata

Galata, Iași

1 camere
24 mp
Etaj 4
1978
Agenție

6 zile în urmă
4

25.000 €

Garsoniera 16 mp in Galata, Pret accesibil, Ide ...

Galata, Iași

1 camere
16 mp
Parter / 4
1980
Agenție

6 zile în urmă
7

85.500 €

Apartament 2 camere Galata - Spatios - Luminos

Galata, Iași

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
13

75.854 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
44,62 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

107.474 €

Apartament 2 camere de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

2 camere
63,22 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
18

97.308 €

Apartament 2 camere de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

2 camere
57,24 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
18

76.704 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
45,12 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
13

70.465 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
41,45 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
14

75.888 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
44,64 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
2

170.000 €
124.72 € / mp

GALATA, STR.PODISULUI , 1363 MP , 170000 EURO , ...

Galata, Iași

1.363 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

98.277 €

Apartament 2 camere de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

2 camere
57,81 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
5

64.000 €
116.36 € / mp

Teren Platoul Insorit, str Podisului, 550 mp , ...

Galata, Iași

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

73.678 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
43,34 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
10

88.500 €

Apartament 2 Camere Decomandat 42.5mp Galata Pl ...

Galata, Iași

2 camere
42,5 mp
Etaj 1 / 4
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
100 € / mp

Teren Constructie - Iasi - Galata

Galata, Iași

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

97.648 €

Apartament decomandat de vanzare in Iasi, Galat ...

Galata, Iași

2 camere
57,44 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

141.423 €

Apartament 3 camere de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

3 camere
83,19 mp
Parter
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 141,423 € și 170.272 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

106.964 €

Apartament decomandat de vanzare in Iasi, Galat ...

Galata, Iași

2 camere
62,92 mp
Etaj 5
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

72.301 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
42,53 mp
Parter
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 72,301 € și 74.086 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

81.989 €

Direct dezvoltator 1 camera, 41 mp, Panoramic ...

Galata, Iași

1 camere
41,45 mp
Etaj 1
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

62.000 €

Apartament 1 camera decomandat Soseaua Voinesti

Galata, Iași

1 camere
31 mp
Parter
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

220.500 €
175 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Galata

Galata, Iași

1.260 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

108.000 €

Apartament 2 camere, 48 mp, etaj 1, decomandat, ...

Galata, Iași

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 5
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

116.000 €

Apartament cu 2 camere mobilat, intabulat Plato ...

Galata, Iași

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

109.900 €
114.500 €

Apartament 3 camere zona Galata (Lidl-Oxigen Sp ...

Galata, Iași

3 camere
60,4 mp
Etaj 2 / 4
1979
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

73.593 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
43,29 mp
Parter
2025
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

75.769 €

Apartament 1 camera de vanzare in Iasi, Galata, ...

Galata, Iași

1 camere
44,57 mp
Etaj 1
2025