Proprietăți unice: 757
Proprietari: 187
Agenție

Ieri
5

98.900 €

Podu Ros! Apartament 3 camere,70mp,CT,5min Pala ...

Central, Iași

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1974
Agenție

Ieri
5

17.300 €
40.23 € / mp

Teren Intravilan Tomești, 430 mp cu Utilități - ...

Central, Iași

430 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
5

25.000 €
29.98 € / mp

Teren intravilan Banu de 834 mp cu panoramă deo ...

Central, Iași

834 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
5

25.000 €
29.98 € / mp

Teren intravilan 834 mp Banu, Dumești, Iași - D ...

Central, Iași

834 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Ieri
7

115.900 €

Ap. 2 camere, Lazar Residence-INTABULAT,liber, ...

Central, Iași

2 camere
36 mp
Etaj 4
2014
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 115,900 € și 116.000 €
Agenție

2 zile în urmă
15

345.000 €

Ultracentral - Anastasie Panu, 3 camere renovat ...

Central, Iași

3 camere
104,2 mp
Etaj 4 / 8
1985
Agenție

2 zile în urmă
3

52.000 €
52 € / mp

Teren Vanatori/Vulturi 1000mp

Central, Iași

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 cam + Gradina Iasi-Rediu

Central, Iași

3 camere
71 mp
Parter / 2
2025
Agenție

3 zile în urmă
9

63.000 €
120.69 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Platoul Beldiman Rediu ...

Central, Iași

522 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
11

92.500 €
18.14 € / mp

TEREN Extravilan 5100mp Aroneanu cu Vedere la L ...

Central, Iași

5.100 mp teren
f.s. 60 m
Pășune
Extravilan
Agenție

5 zile în urmă
4

70.000 €
116.67 € / mp

Teren intravilan 600 mp cu utilități - 70.000 € ...

Central, Iași

600 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
8

103.000 €

2 Camere 53mp BLOC NOU 2024 - Mobilat - Lac Red ...

Central, Iași

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

89.900 €

Garsoniera - Zona Centrala - Palas - Universita ...

Central, Iași

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

89.900 €

Garsoniera - Zona Centrala - Palas - Universita ...

Central, Iași

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
10

108.000 €

3 Camere in Rediu / capat Pacurari - Etaj inter ...

Central, Iași

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 3
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
11

400.000 €
200 € / mp

Teren 1000-2000mp intravilan in Gradina Botanic ...

Central, Iași

2.000 mp teren
f.s. 41 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
5

130.000 €

Comision 0% Apartament 2 camere Lazar Residence

Central, Iași

2 camere
36 mp
Etaj 6
Agenție

1 săptămână în urmă
7

145.000 €

Apartament 2 camere Centru - Palas

Central, Iași

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 8
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
53.85 € / mp

Teren Intravilan 650-700mp Bucium Iași Piatra S ...

Central, Iași

650 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

200.000 €
181.82 € / mp

Teren intravilan 1100 mp Iași Tudor Neculai, cu ...

Central, Iași

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

350.000 €

Spa?iu comercial de vanzare pentru clinica medi ...

Central, Iași

166 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

155.000 €

Apartament 3 camere Palas ultracentral, renova ...

Central, Iași

3 camere
56 mp
Etaj 8 / 10
1962 (Finalizată)
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

95.900 €

ULTRACENTRAL! Apartament 1 camera 34mp, PALAS, ...

Central, Iași

1 camere
34 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €

Fast food business for sale! 4 good locations i ...

Central, Iași

500 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

45.000 €
5 € / mp

Teren Vatra Dornei 9000 mp intravilan. 5E/m2

Central, Iași

9.000 mp teren
f.s. 60 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
26

387.000 €

Vilă Exclusivistă Bucium - Plopii fără Soț, 825 ...

Central, Iași

7 camere
315 mp
2009
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

220.000 €

Apartament 3 camere intre Palas Mall si Bucsine ...

Central, Iași

3 camere
72 mp
Parter / 2
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

185.000 €

Casa plan parter 130mp Miroslava aproape de Ron ...

Central, Iași

4 camere
130 mp
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

250.000 €
22.94 € / mp

Teren 1.1 Ha Intravilan Sîrca Iași la E85 E583 ...

Central, Iași

10.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

118.500 €

2 Camere 63mp decomandat in Rediu - zona laculu ...

Central, Iași

2 camere
63 mp
Parter
2018