Proprietăți unice: 462
Proprietari: 32
Agenție
Promovată

9 luni în urmă
14

250.000 €

EXCLUSIV: apartament la VILA + GARAJ | Copou

Copou, Iași

3 camere
58,5 mp
Parter / 1
2023
Agenție
Promovată

7 luni în urmă
10

115.000 €

Exclusive Residence Copou Apartament Liber

Copou, Iași

1 camere
33 mp
Etaj 4 / 5
2014
Agenție
Promovată

4 luni în urmă
15

235.000 €

Casa pentru Investitie compartimentata in 5 apa ...

Copou, Iași

5 camere
101 mp
296 mp teren
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

16 ore în urmă
7

162.000 €

Copou - Str. Sararie! Bloc nou. Ap 2 camere dec ...

Copou, Iași

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 5
2018
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

400.000 €

Casa cu teren in Iasi

Copou, Iași

5 camere
200 mp
1.575 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

92.000 €

Apartament de 2 camere, Copou, intabulat, mutar ...

Copou, Iași

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 6
2016
Agenție

5 zile în urmă
10

92.000 €

Apartament doua camere in zona Copou - Carol Re ...

Copou, Iași

2 camere
38 mp
Etaj 6 / 6
6E
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.553.640 €

Spatiu Comercial Premium Azimut Copou, Iasi. 4 ...

Copou, Iași

428 mp utili
12E
2024
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

477.032 €

Penthouse cu terasa spectaculoasa

Copou, Iași

5 camere
193 mp
Etaj 11 / 12
2022
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
5

150.000 €

Casă + teren în Iași – Strada Albineț

Copou, Iași

3 camere
90 mp
267 mp teren
1890
Agenție

1 săptămână în urmă
8

152.000 €

Apartament FINALIZAT 3 camere Dec 80 mp Copou 1 ...

Copou, Iași

3 camere
80 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

544.900 €
513.09 € / mp

Vânzare teren | 1062 mp | Zonă exclusivistă în ...

Copou, Iași

1.062 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

39.700 €
52.93 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 750 mp Pensiunea Carol ...

Copou, Iași

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

207.000 €

Apartament de 2 camere, etaj 1, bloc nou in Cop ...

Copou, Iași

2 camere
69 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
6

369.900 €

Proprietate exclusivista in Copou!

Copou, Iași

6 camere
150 mp
2015
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

163.000 €

Apartament 2 cam dec, Sararie-Parcul Copou

Copou, Iași

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 5
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

129.000 €

Copou-Muzeul A.I.Cuza-2 camere

Copou, Iași

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 2
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
25

135.000 €

Apartament Modern/Cozy- 79 mp- View Panoramic

Copou, Iași

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 10
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

350.000 €

Apartament Deosebit De 3 Camere In Azimut-Copou

Copou, Iași

3 camere
92 mp
Etaj 9 / 12
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă

75.000 €
73.900 €
110.13 € / mp

Teren intravilan Copou, zona Viticultori

Copou, Iași

681 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

115.000 €

AP. 1 CAMERA COPOU-STADION

Copou, Iași

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 6
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.553.640 €
1.284.000 €

Spatiu de vanzare-Complex Azimut-COMISION 0%

Copou, Iași

428 mp utili
10E
Agenție

Ieri
8

720.000 €

Vila de vanzare. Zona Copou - Mihail Sadoveanu. ...

Copou, Iași

4 camere
265 mp
265 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

195.000 €

Apartament intabulat,3 camere,bloc nou Copou Gr ...

Copou, Iași

3 camere
74 mp
Etaj 1 / 5
2024
Agenție

2 zile în urmă
3

20.000 €
12.50 € / mp

Vand teren intravilan Chicerea

Copou, Iași

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
37

139.900 €

Apartament INTABULAT 2 camere decomandat Royal ...

Copou, Iași

2 camere
61 mp
Parter / 11
2023
Agenție

3 săptămâni în urmă

136.000 €

Investiție sigură Copou | 2 camere | ...

Copou, Iași

2 camere
43 mp
Parter / 6
2019
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

160.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat intabulat Ro ...

Copou, Iași

2 camere
65 mp
Etaj 6 / 10
2020
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 160,000 € și 162.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

150.000 €

ROYAL TOWN! Intabulat,apartament cu 2 camere de ...

Copou, Iași

2 camere
62 mp
Etaj 5 / 10
2024
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

121.000 €

Apartament Copou Garden

Copou, Iași

2 camere
49 mp
Etaj 6
Agenție

4 zile în urmă
6

117.000 €

Apartament 2 camere 43 mp FINALIZAT Royal Town ...

Copou, Iași

2 camere
43 mp
Etaj 3
Agenție

4 zile în urmă
5

98.000 €
196 € / mp

Teren intravilan 500mp Copou-acces din Sos.Stef ...

Copou, Iași

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

144.900 €

Apartament premium de vanzare Copou, Ia?i

Copou, Iași

3 camere
60 mp