Proprietăți unice: 83
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

Azi
24

139.000 €

Comision 0 - Casa Individuala - Holboca

Holboca

4 camere
113 mp
366 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

32.250 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru casa, duplex sau doua c ...

Holboca

1.290 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

284.000 €
4 € / mp

Vand teren intravilan Holboca -Cristesti-71000 ...

Holboca

71.000 mp
71.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
11

96.900 €

Apartament 2 Camere Dancu Renovat cu Parcare

Holboca

2 camere
58 mp
1986
4E
Agenție

3 zile în urmă
14

103.000 €

Apartament 3 camere Dancu 83mp

Holboca

3 camere
83 mp
1982
4E
Agenție

4 zile în urmă
20

139.000 €

Casa Individuala - Holboca

Holboca

4 camere
113 mp
366 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
11

175.000 €

Casa 5 camere | 180 mp utili | Teren 530 mp | D ...

Holboca

5 camere
180 mp
530 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

24.400 €
20 € / mp

Teren intravilan de1220 mp

Holboca

1.220 mp
1.220 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

138.000 €

Casa cu 3 camere in Holboca, zona linistita

Holboca

3 camere
85 mp
500 mp teren
2010
Agenție

1 lună în urmă
6

85.000 €
37.61 € / mp

Teren intravilan cu Autorizatie-2260 mp

Holboca

2.260 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

152.500 €

Hala industriala de vanzare cu suprafata dispon ...

Holboca

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

745.000 €
37.25 € / mp

Oportunitate de Investitie - Teren Intravilan î ...

Holboca

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
23.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

211.000 €
22.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

9.210 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

46.500 €
38.98 € / mp

Teren intravilan, Holboca, 1193mp

Holboca

1.193 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

235.000 €

Casă de vânzare – Iași, com. Holboca

Holboca

10 camere
256 mp
1.000 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
10

77.000 €

DANCU - IASI, Apartament cu 3 camere decomandat ...

Holboca

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

42.000 €

Apartament de vanzare 2 camere zona Dancu, sat

Holboca

2 camere
46 mp
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
12

140.000 €

Comision 0 Casa insiruita Dancu, de la dezvolat ...

Holboca

4 camere
97 mp
120 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

80.000 €

Apartament 2 Camere Decomandat | 58 mp | Mobila ...

Holboca

2 camere
58 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

848.430 €
90 € / mp

Vanzare teren intravilan Holboca - Iasi

Holboca

9.427 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

848.430 €
90 € / mp

Vanzare teren intravilan Holboca - Iasi

Holboca

9.427 mp
9.427 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

175.000 €

Vand casa in Dancu, Iasi

Holboca

5 camere
180 mp
530 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

29.000 €

Garsoniera renovata, 17.77 mp, zona Dancu

Holboca

1 camere
17,77 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

209.900 €

Vila de vanzare, Holboca, Ruseni

Holboca

8 camere
238 mp
1.172 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

170.000 €

Casa 4 camere 2 bai Dancu Holboca 500mp teren

Holboca

4 camere
138 mp
138 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

170.000 €

Casa 4 camere 2 bai Dancu Holboca 500mp teren

Holboca

4 camere
138 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

32.250 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru casa

Holboca

1.290 mp
1.290 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

110.000 €

Apartament 3 camere Dancu

Holboca

3 camere
67 mp
1986
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

172.000 €

Casa cu 3 camere 80mp, teren 650 mp, intabulata ...

Holboca

3 camere
90 mp
650 mp teren