Proprietăți unice: 89
Proprietari: 15
Agenție

1 săptămână în urmă
8

135.000 €

🏡 Casă single Plan parter Horpaz – poziție ex ...

Horpaz

3 camere
80 mp
380 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

49.410 €
90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Horpaz – oportun ...

Horpaz

549 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

180.000 €

Vila 5camere -Horpaz

Horpaz

5 camere
130 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

78.900 €
79.900 €

Apartament 2 camere decomandat,60 mp,78900 euro

Horpaz

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

149.900 €

Casă 4 camere plan parter cu beci și anexe + 72 ...

Horpaz

4 camere
90 mp
720 mp teren
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

250.000 €

Casă cochetă P+E în Horpaz – complet mobilată ș ...

Horpaz

5 camere
148 mp
520 mp teren
2013
Agenție

5 zile în urmă
7

61.850 €

Apartament Nou cu 2 camere cu parcare Capat Cug

Horpaz

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
8

69.000 €

Apartament 1 camera cu Parcare si Boxa

Horpaz

1 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

5 zile în urmă
5

44.200 €

Apartament Nou 1 camera cu parcare Capat Cug

Horpaz

1 camere
28 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,200 € și 46.000 €
Agenție

5 zile în urmă
1

320.000 €

Proprietate premium cu potential rezidential si ...

Horpaz

2 camere
157 mp
Agenție

5 zile în urmă
17

160.000 €

Casa de vanzare 120mp utili, 3 bai zona Valea A ...

Horpaz

3 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

510.000 €

OCAZIE! Casa , teren 1.378 mp, ideala pentru fa ...

Horpaz

4 camere
221 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

175.000 €

CASA plan parter, teren 540, mobilat utilata, H ...

Horpaz

4 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

175.000 €

CASA PARTER mobilata si utilata,120mp, teren 54 ...

Horpaz

3 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

170.000 €

Casa P+E 4 camere 2 bai finalizare August 2026 ...

Horpaz

4 camere
132 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

47.000 €
62.25 € / mp

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

755 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

165.000 €

Vilă LUX complet mobilată și utilată – Miroslav ...

Horpaz

4 camere
115 mp
220 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
10

168.000 €
170.000 €

Vila P+E, 5 cam, 120 mu, 480 teren Profi Horpa ...

Horpaz

4 camere
110 mp
480 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
15

125.000 €

Apartament 3 camere, 76mp, decomandat, bloc nou ...

Horpaz

3 camere
67,6 mp
Etaj 1 / 4
2022
Agenție

3 luni în urmă
5

34.500 €
61.61 € / mp

Teren 560 mp, str Scolii Horpaz Iasi

Horpaz

560 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

130.000 €

Duplex 4 camere, Horpaz, 300 m de lac Ezareni

Horpaz

4 camere
90 mp
200 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

6 luni în urmă
14

144.000 €

Casa Horpaz, 130 mp totali, terasa, la strada a ...

Horpaz

4 camere
97 mp
160 mp teren
2016
Agenție

7 luni în urmă
8

165.000 €

Duplex 4 camere, 110.50 mp, zona Horpaz

Horpaz

4 camere
110,5 mp
387 mp teren
2026
Agenție

9 luni în urmă
10

140.000 €

Casa individuala in Horpaz , 3 cam, 450 teren

Horpaz

3 camere
76 mp
450 mp teren
2026
Agenție

9 luni în urmă
7

165.000 €

Casa Parter – 3 dormitoare, 2 bai, 92 mp utili ...

Horpaz

4 camere
92 mp
440 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
15

230.000 €

Vila 4 cam. 650 teren, regie proprie, garaj, be ...

Horpaz

4 camere
150 mp
650 mp teren
Parter / 1
Agenție

10 luni în urmă
2

299.000 €
59.88 € / mp

Teren 5000 mp, canalizare, plan, Horpaz, Mirosl ...

Horpaz

4.993 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

174.000 €

Casa P 4 cam. 2 bai, 450 teren, zona Horpaz , P ...

Horpaz

4 camere
96 mp
450 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
14

168.000 €

Duplex Zona Horpaz

Horpaz

4 camere
98,61 mp
125 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

110.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN, TOATE UTILITATILE, DESCHIDERE ...

Horpaz

1.100 mp teren
Construcții