Case Terenuri
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
11

101.800 €

Casă renovată Hidișel

Hidișelu de Sus

3 camere
70 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

144.800 €

CASA DE VANZARE

Hidișelu de Sus

2 camere
120 mp
2.778 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

145.000 €

Casa de vanzare in Hidiselul de Sus

Hidișelu de Sus

5 camere
120 mp
2.778 mp teren
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

136.656 €
12 € / mp

Teren mixt de vanzare in Hidiselu de Jos, Bihor

Hidișelu de Sus

11.388 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

1.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

4.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.386 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Hidiselul de Sus, ...

Hidișelu de Sus

1.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

159.000 €

Casă cu 3 camere de vânzare in Hidiselu de Sus

Hidișelu de Sus

3 camere
104 mp
1.262 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

4.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

42.000 €

Casă cu 2 camere si teren de vanzare

Hidișelu de Sus

2 camere
76,5 mp
2.443 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

9.000 €
15 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Hidișelu de Sus

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

4.367 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

42.000 €

Casa cu 2 camere si teren de vanzare

Sântelec

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
17

199.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare la 12-15 min ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
2.100 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

43.000 €
29.66 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselul de Jos ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
13.12 € / mp

Teren de vanzare extravilan 6.479m² ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

6.479 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~5km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

33.600 €
66.93 € / mp

RECO teren de in zona Betfia

Betfia

La ~5km distanță

502 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
10

108.000 €
49.54 € / mp

RECO . Teren intravilan in Betfia 2180mp .

Betfia

La ~5km distanță

2.180 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

10 luni în urmă
5

35.000 €
55.91 € / mp

RECO parcele Betfia

Betfia

La ~5km distanță

626 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

80.000 €
80.65 € / mp

RECO Teren intravilan Betfia cu Panorama si uti ...

Betfia

La ~5km distanță

992 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

180.000 €
31.28 € / mp

RECO Teren Intravilan Betfia

Betfia

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

100.000 €

Casa noua cu livada de vanzare in Betfia, Bihor

Betfia

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

84.900 €
42.45 € / mp

RECO Teren intravilan in Betfia 2000 mp

Betfia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

110.000 €

Casa noua de vanzare la doar 15 minute de Orade ...

Betfia

La ~5km distanță

3 camere
111 mp
500 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
2

95.800 €
102.800 €
65.13 € / mp

Teren 1471mp Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.471 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

36.500 €
73 € / mp

RECO teren la asfalt de vanzare in zona Betfia

Betfia

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
38.33 € / mp

RECO Teren exclusivist 1800 mp in Betfia – pano ...

Betfia

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 49 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

65.900 €

RECO teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

f.s. 20 m