Proprietăți unice: 114
Proprietari: 19
Agenție

5 zile în urmă
1

36.000 €
16.67 € / mp

Teren 2160 mp Hemeius, jud. Bacau

Hemeiuș

2.160 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
33.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Hemeiu ...

Hemeiuș

2.971 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

158.000 €

Vila LUX, Hemeius-Primarie

Hemeiuș

3 camere
78 mp
378 mp teren
f.s. 14 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 ore în urmă
12

119.800 €

Casa noua in Hemeius Comision 0%

Hemeiuș

3 camere
87 mp
350 mp teren
Agenție

14 ore în urmă
2

130.000 €
20.97 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6200mp Hemeiu?, jud ...

Hemeiuș

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

Ieri
6

137.000 €

Casa noua in Hemeiu? Lilieci | 137.000 FARA TVA

Hemeiuș

4 camere
100 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
12

158.000 €

Casa de vanzare -Super Oferta !!! Hemeius

Hemeiuș

3 camere
102 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

435.000 €

Casa P+E de vanzare in Lilieci 3.350mp teren in ...

Hemeiuș

6 camere
302 mp
3.350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

232.500 €
75 € / mp

Vand Teren intravilan Hemeiusi Langa Scoala

Hemeiuș

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

130.000 €

Casa moderna premium

Hemeiuș

4 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
14

159.500 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare comuna HEMEI ...

Hemeiuș

4 camere
140 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

122.500 €

Casa de vinzare hemeus lileci str halte nr18

Hemeiuș

4 camere
100 mp
420 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
78.20 € / mp

Teren intravilan Hemeiuș

Hemeiuș

422 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

95.000 €

Casă în Hemeiuș, din 2024, &#821 ...

Hemeiuș

3 camere
67 mp
206 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
21.94 € / mp

Teren intravilan 6.200 mp –Hemeiuș

Hemeiuș

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.000 €
34.80 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp- Hemeiuș

Hemeiuș

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

66.550 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 2200 mp Hemeius Bacau

Hemeiuș

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

120.000 €

Casa finalizată Liliecii - Scoala - Parc Dendro ...

Hemeiuș

2 camere
80 mp
315 mp teren
2024
Agenție

2 luni în urmă
5

203.217 €
167.948 €

Casa de vanzare construită conform standardului ...

Hemeiuș

4 camere
100 mp
450 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

61.200 €
17 € / mp

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

234.999 €

De vanzare 2 case individuale pentru tine si ce ...

Hemeiuș

6 camere
200 mp
564 mp teren
2014
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
37.69 € / mp

Hemeiusi (Parcul Dendrologic) lot de teren 1300 ...

Hemeiuș

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

129.000 €

Casa Moderna in Hemeius Comision 0 %

Hemeiuș

3 camere
120 mp
360 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

131.900 €

Casa noua in Hemeius!

Hemeiuș

3 camere
76 mp
350 mp teren
2025
Agenție

4 luni în urmă
3

44.900 €
71.96 € / mp

Hemeius 624 mp teren de casa

Hemeiuș

624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

87.000 €

Casa In Hemeius Cu 3 Dormitoare

Hemeiuș

4 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

127.900 €

Casă de vânzare - mobilată &#537 ...

Hemeiuș

3 camere
72 mp
250 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
48

62.500 €

Casă la roșu, Hemeiuș !

Hemeiuș

3 camere
75,65 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
18

115.000 €

Case individuale la cheie, Hemeius

Hemeiuș

3 camere
94 mp
400 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
53

183.000 €

Casă/Vilă premium de vânzare, Hemeiuș, Bacău

Hemeiuș

4 camere
195 mp
509 mp teren
2025