Proprietăți unice: 1800
Proprietari: 707
Agenție
Comision 0%

Ieri
24

159.900 €

FARA COMISION drum asfaltat casa cu 4 camere P+ ...

Ghionea

4 camere
173 mp
508 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

75.000 €
18.06 € / mp

Teren de vânzare în comuna Comana satul Falasto ...

Falaștoaca

4.153 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

45.000 €
37.50 € / mp

Vand teren dubla deschidere Mogosesti

Mogoșești

1.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
30

220.000 €

Vila Premium 5 Camere cu Livada - LaRiviere - V ...

Central, Bolintin-Vale

5 camere
200 mp
700 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

75.000 €
15 € / mp

Oportunitate de Investitie – Teren Intravilan 5 ...

Călugăreni

5.000 mp teren
f.s. 15.800000190735 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 zile în urmă
16

136.000 €
17 € / mp

Vanzare Teren intravilan 8000mp Adunati Copace ...

Adunații-Copăceni

8.000 mp teren
f.s. 38 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

60.000 €

Casa individuala

Bila

3 camere
70 mp
Individuală
Agenție

4 zile în urmă
20

95.000 €

Casă de vânzare în Crevedia Mare – liniște, spa ...

Crevedia Mare

4 camere
106 mp
1.561 mp teren
2009
Agenție

5 zile în urmă
7

1.518.706 €
49 € / mp

Teren - A1 - KM 23 - Bolintin Deal - 30.994 mp

Bolintin-Deal

30.994 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

51.500 €

Vanzare apartament 2 camere, suprafata utila 9 ...

Roata de Jos

2 camere
91 mp
Etaj 2 / 4
2002
Agenție

5 zile în urmă
2

602.000 €
11.00 € / mp

Ulmi ,Poienari teren intravilan 54.752 mp, 23 ...

Ulmi

54.752 mp teren
f.s. 150 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

2.460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

225.000 €

Ready to move in, 4 băi din care una pentru int ...

Podu Ilfovățului

4 camere
1.326 mp
1.326 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
60

155.000 €

DE VANZARE Casa 3 camere/ teren 550 mp Cosoba / ...

Cosoba

3 camere
100 mp
550 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
11

28.000 €

Casa+teren la 50 km de Bucuresti

Goleasca

5 camere
64 mp
1.450 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

60.000 €
29.40 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan 30 euro/mp! Vidr ...

Dobreni

2.041 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

17.300 €
34.60 € / mp

Cauți un teren intravilan de vanzare

Băneasa

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

100.000 €

Casă de vânzare, Mihai Bravu, Giurgiu, locuinta ...

Mihai Bravu

5 camere
130 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
51

141.900 €

FARA COMISION in Joita casa mobilata elegant ut ...

Joița

4 camere
118 mp
380 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

350.000 €

Vând spațiul de servicii ce include imobil, ter ...

Central, Mihăilești

320 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

30.000 €
25 € / mp

Teren cu livada perfect pentru CASA - 1.200 MP ...

Varlaam

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
20

54.900 €
54.90 € / mp

Teren 1000 mp Adunații-Copăceni (D&#2 ...

Adunații-Copăceni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
25

169.000 €

Vila individuala noua de vanzare complex privat ...

Săbăreni

5 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

36.000 €
18 € / mp

Teren de vânzare, Săbăreni

Săbăreni

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

199.999 €

Vânzare Casă Proiect La ALB!

Bolintin-Deal

6 camere
350 mp
1.000 mp teren
2014
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 199,999 € și 200.000 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
46.54 € / mp

Teren intravilan, langa padure, 752 mp, Bolinti ...

Bolintin-Deal

752 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

3.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

36.000 €

Garsonieră cochetă, complet mobilată, centrală ...

Tineretului, Giurgiu

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

750.000 €

Teisori domeniul verde cu baltă de pește ,Neajl ...

Teișori

10 camere
800 mp
14.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

85.000 €
17 € / mp

OPORTUNITATE| Teren intravilan 5.000 mp | Ghion ...

Ulmi

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol