Proprietăți unice: 372
Proprietari: 29
Agenție

3 zile în urmă
10

198.000 €

Duplex 4 camere-Super Pozitie-Ghiroda

Ghiroda

4 camere
115 mp
315 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

87.000 €
145 € / mp

Oportunitate dezvoltare medicală / servicii – t ...

Ghiroda

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

120.998 €
99.999 €

Penthouse exclusiv – spațiu generos ...

Ghiroda

2 camere
63,4 mp
Etaj 3 / 3
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

152.000 €

Duplex 3 camere - zona top in Ghiroda - finaliz ...

Ghiroda

3 camere
90 mp
350 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

195.000 €

Duplex modern cu 4 camere și dressing I Ghiroda

Ghiroda

4 camere
117 mp
304 mp teren
2026
Agenție

4 zile în urmă
19

269.990 €

Casa individuala 5 camere si teren de 430 mp - ...

Ghiroda

4 camere
135 mp
Agenție

4 zile în urmă
17

134.990 €

Triplex ultramodern cu 5 camere si 2 bai, in lo ...

Ghiroda

4 camere
114 mp
Agenție

4 zile în urmă
9

219.990 €

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Ti ...

Ghiroda

4 camere
117 mp
Agenție

4 zile în urmă
2

319.990 €
80.00 € / mp

Teren intravilan de 4000 mp si front de 50 ml - ...

Ghiroda

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

159.990 €
80.00 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp si front de 25 ml - ...

Ghiroda

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
30

350.000 €

Casă individuală cu spațiu amplu și liniște abs ...

Ghiroda

4 camere
250 mp
450 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

195.000 €

0% Comision - Duplex Mediteranean - 4 camere - ...

Ghiroda

4 camere
117 mp
302 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

19 ore în urmă

1.680.000 €
56 € / mp

Teren cu PUZ Lidl Ghiroda Aeroport cu regim ina ...

Ghiroda

30.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

199.990 €

Casa individuala | 5 camere | Teren generos 805 ...

Ghiroda

5 camere
169 mp
805 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

69.990 €

Apartament 2 camere complet renovat zona Aeropo ...

Ghiroda

2 camere
42 mp
1970
2E
Agenție

4 zile în urmă
1

500.000 €
100.34 € / mp

Teren extravilan la principala Calea Lugojului ...

Ghiroda

4.983 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
9

152.000 €

Duplex 3 camere - zona top in Ghiroda - finaliz ...

Ghiroda

3 camere
90 mp
350 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

402.500 €
17.50 € / mp

Teren 23.000 mp in Ghiroda

Ghiroda

23.000 mp teren
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

270.000 €

Casa individuala cu 5 camere de vanzare, Ghirod ...

Ghiroda

5 camere
124 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
11

235.000 €

Duplex premium | 5 camere | 137 mp utili | Tere ...

Ghiroda

5 camere
137 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

76.672 €
54.77 € / mp

Teren pentru diverse servicii(hala, service, sh ...

Ghiroda

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

359.990 €

Casa individuala spatioasa cu 6 camere - Ghirod ...

Ghiroda

6 camere
154 mp
250 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

391.990 €
50.09 € / mp

Teren extravilan industrial | 7.826 mp | 2 fron ...

Ghiroda

7.826 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

413.990 €
30.00 € / mp

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | L ...

Ghiroda

13.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
22

284.900 €

Casa individuala de vanzare in exlusivitate in ...

Ghiroda

6 camere
180 mp
250 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

113.680 €
40 € / mp

Teren 2.842 mp | Ghiroda | Comision 0%

Ghiroda

2.842 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

319.990 €

Casa individuala deosebita cu 6 camere in Ghiro ...

Ghiroda

6 camere
128 mp
441 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

91.990 €

TERASA DE 34 MP – SPATIU RAR IN GHIRODA

Ghiroda

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 2
2008
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

105.990 €
114.000 €
167.97 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan 631 mp | Front 18 ...

Ghiroda

631 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,990 € și 114.000 €
Agenție

1 lună în urmă
11

185.000 €

Duplex pe parter, cu 3 camere, de vanzare, In G ...

Ghiroda

3 camere
87 mp
418 mp teren
2021