Proprietăți unice: 23
Proprietari: 6
Agenție

2 zile în urmă
3

20.000 €

Teren de vanzare, 3.463 mp, priveli?te deosebit ...

Central, Fieni

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
10

48.000 €

Fieni (Dambovita) Vand apartament renovat cu do ...

Central, Fieni

2 camere
57 mp
Parter / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
9

79.000 €

Fieni (Dambovita) Vand Casa cu 6 camere, P+Etaj ...

Central, Fieni

3 camere
700 mp
2.000 mp teren
f.s. 10 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.000 €
3.79 € / mp

Teren intravilan faneata Fieni 4.488 mp (licita ...

Exterior Nord, Fieni

4.488 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
12

245.000 €

House for sale 30km from Sinaia

Fieni

3 camere
240 mp
1.255 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
27

99.000 €

Vanzare casa mare cu etaj si 6200 mp teren intr ...

Fieni

7 camere
201 mp
6.275 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.999 €

Casa De Vacanta Vila Pucioasa Fieni P+1 teren 2 ...

Central, Fieni

5 camere
200 mp
2.500 mp teren
Individuală
Agenție

1 săptămână în urmă
7

35.000 €

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Centru Fieni

Central, Fieni

2 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

12.000 €
6.67 € / mp

Teren de vanzare Fieni Dambovita

Central, Fieni

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

321.300 €
3.50 € / mp

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Central, Fieni

91.800 mp
91.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.000 €

Apartament Fieni etaj 2 3camere 2 balcoane inch ...

Exterior Vest, Fieni

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

30.500 €

Apartament 3 camere Fieni | 2 dormitoare | balc ...

Central, Fieni

3 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €

apartament de vanzare

Central, Fieni

2 camere
50 mp
Etaj 1
1990
Agenție

1 lună în urmă
16

135.000 €

Casa 7 camere + 1000 mp teren, ideala pensiune ...

Central, Fieni

7 camere
216 mp
1.020 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

67.900 €

Proprietate Mixta cu Hala de Produc?ie ?i Locui ...

Central, Fieni

3 camere
178 mp
1.681 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €

CLADIRE P+1 si TEREN 2000 mp ~ FIENI ~ DAMBOVIT ...

Central, Fieni

400 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
19

107.000 €

Casa si Potential De Afacere - 200 mp, Fieni DB ...

Exterior Nord, Fieni

7 camere
400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

45.000 €
11.88 € / mp

Teren intravilan 3.788 mp, utilitati, Fieni-Cos ...

Central, Fieni

3.788 mp
3.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

13.700 €
18.03 € / mp

Teren intravilan pentru casa Fieni 760 mp

Fieni

760 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

61.900 €
15.01 € / mp

Teren intravilan Pietrosita

Fieni

4.125 mp teren
f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare Oras Fieni

Central, Fieni

3 camere
174 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

40.000 €

Ap 2 camere

Central, Fieni

2 camere
45 mp
Parter / 3
1987
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

255.000 €

Casa de vanzare in Fieni,jud Dambovita

Fieni

6 camere
240 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

80.000 €

Casa de vanzare in Coste?tii din Vale

Costești

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

46.000 €

Casa de vanzare in localitatea Costestii din De ...

Costești

La ~5km distanță

5 camere
2.272 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 47.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.900 €
18.900 €
8.88 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Fieni toate utilitatil ...

Costești

La ~5km distanță

2.016 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
5

27.000 €

DOMENIU PRIVAT 3.800 MP CENTRU- CONECTIVITATE E ...

Costești

La ~5km distanță

2 camere
33 mp
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

73.000 €

Case Costestii din deal

Costești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 73,000 € și 80.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

39.900 €

Casa (la rosu) + teren 2522 mp ideala pentru pe ...

Costești

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €

Proprietar vand imobil

Costești

La ~5km distanță

4 camere
1.710 mp