Proprietăți unice: 166
Proprietari: 82
Agenție

2 zile în urmă
1

1.200.000 €

Spatiu comercial in Falticeni, randament brut 7 ...

Fălticeni

680 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

22.500 €
74.75 € / mp

Vand teren intravilan 381mp

Fălticeni

301 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

85.000 €

SE VINDE apartament 3 camere, decomandat, ultra ...

Fălticeni

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1987

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

109.900 €

SE VINDE Apartament cu 3camere pe 2 nivele, in ...

Fălticeni

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

2 zile în urmă
1

1.200.000 €

Spatiu comercial in Falticeni, randament brut 7 ...

Fălticeni

680 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

82.000 €

Apartament 3 camere, central

Fălticeni

3 camere
61 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

149.999 €

Imobiliare casa de vanzare

Fălticeni

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

42.000 €

Garsoniera falticeni

Fălticeni

1 camere
27 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

299.000 €

Casa cu teren 5000 mp de vanzare in comuna Bune ...

Fălticeni

4 camere
373 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

91.900 €

Apartament 3 camere central Falticeni-decomanda ...

Fălticeni

3 camere
78,15 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

9.020 €

Apartament de vanzare partial renovat

Fălticeni

2 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
7

65.000 €

Apartament cu 2 Camere, Parter - Falticeni

Fălticeni

2 camere
44 mp
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

31.000 €
62 € / mp

Teren 500mp Falticeni

Fălticeni

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

116.468 €

Apartamente 3 camere ultracentral Falticeni – V ...

Fălticeni

3 camere
71,3 mp
Etaj 2 / 5
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

101.693 €
84.044 €

Apartamente 2 camere ultracentral Falticeni – V ...

Fălticeni

2 camere
51,45 mp
Etaj 2 / 5
2026
Agenție

3 luni în urmă
9

73.000 €

Apartament 3 camere - etaj 3

Fălticeni

3 camere
65,78 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
17

74.900 €
6.94 € / mp

Teren extravilan 10,791mp Falticeni / Strada DJ ...

Fălticeni

10.791 mp teren
f.s. 25 m
Agricol
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
6

235.000 €

Teren 6,300 MP +casa de vanzare in orasul Falti ...

Fălticeni

4 camere
100 mp
6.300 mp teren
f.s. 44 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

57.500 €

Apartament 2 camere decomandat

Fălticeni

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
18

390.000 €

Casa superba Falticeni

Fălticeni

4 camere
233 mp
1.520 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

69.500 €

Apartament 3 camere mobilat si utilat – Faltice ...

Fălticeni

3 camere
57,93 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

9 luni în urmă
3

64.500 €
53.53 € / mp

Teren 1,205mp Falticeni / Strada Pictor Baiesu

Fălticeni

1.205 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

51.110 €
36.51 € / mp

Teren 1400mp de vanzare Falticeni

Fălticeni

1.400 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

98.003 €

Prorietate formata din Teren intravilan, casa ...

Fălticeni

95 mp
1.600 mp teren
f.s. 17 m
2006
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

47.500 €

Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni

Fălticeni

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.800 €
50 € / mp

Teren 216mp de vanzare - 8/25 parcele

Fălticeni

216 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

99.470 €
70 € / mp

Teren Aleea Lizucai - Falticeni

Fălticeni

1.421 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

460.000 €

Proiect rezidential - Falticeni

Fălticeni

4 camere
570 mp
Parter / 1
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

152.000 €
14.64 € / mp

Teren de vanzare Falticeni, str Sucevei

Fălticeni

10.380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

76.000 €

Apartament 3 camere - activitate independenta

Fălticeni

2 camere
80 mp
Parter / 4
1980