Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Forăști

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren intravilan de 6200mp in Rosiori, ...

Forăști

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
5.56 € / mp

Teren Intravilan - 3600mp - Forasti, Falticeni

Forăști

3.600 mp
3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Forăști

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €

Vand apartament superb

Forăști

2 camere
59 mp
Etaj 3

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN in Rosiori, jud.S ...

Roșiori

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.80 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp prntru con ...

Roșiori

La ~5km distanță

6.209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

45.000 €

Casa batraneasca Oniceni,Suceava

Oniceni

La ~5km distanță

4 camere
800 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.500 €

Vand casa de poveste + teren 1500 m2

Oniceni

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300.000 €

vand casa locuibila posibilitate afacere

Oniceni

La ~5km distanță

350 mp
Agenție

5 luni în urmă
9

35.000 €
7.18 € / mp

Teren, 48 ari, , cu casa batraneasca, Antoceni, ...

Antoceni

La ~5km distanță

4.872 mp teren
f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

140.000 €

Casa de vanzare Jud. Suceava Localitatea Rusii ...

Ruși

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
1.300 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

48.191 €

Casa + Teren

Drăgănești

La ~5km distanță

55 mp
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.100 €

Casă cu 5 camere în Drăgănești

Drăgănești

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

165.000 €

Vand casa comuna Draganesti jud Neamt la 10 km ...

Drăgănești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €

Casa de vanzare

Drăgușeni

La ~10km distanță

3 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

27.000 €
10.80 € / mp

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
10 € / mp

Vanzare 3.600 mp teren intravilan pentru casa D ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

Ieri
13

37.000 €

SE VINDE Gospodarie traditionala + Teren constr ...

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

4 camere
117 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

120.000 €

Casa de vanzare.

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

134.500 €

Spatiu Comercial de vanzare in Vadu Moldovei E ...

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

42.000 €

Casa + Teren Vadu Moldovei (deschidere la E85)

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

1.806 mp
1.806 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
60

153.900 €

Casă / Vilă de lux cu 5 camere de vânzare în Va ...

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

5 camere
178 mp
4.923 mp teren
2014
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
23

125.000 €

Casa de vanzare in Vadu Moldovei, Jud. Suceava

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

8 camere
670 mp
1.820 mp teren
f.s. 19.5 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.000 €

Casa de vanzare

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

6 camere
4.800 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

185.000 €

Casa individuala - Teren 9.300 mp - Finisata/Mo ...

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

87.000 €

Casa de vanzare Vadu Moldovei Suceava

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

4 camere
92 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

26.900 €
5 € / mp

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~10km distanță

5.380 mp
5.380 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

49.900 €

Spatiu comercial de vanzare, in Brosteni, jud. ...

Central, Broșteni

La ~10km distanță

102 mp utili