Proprietăți unice: 84
Proprietari: 17
Agenție

Ieri
2

171.000 €
11.40 € / mp

Comision 0% - Deschidere DJ si LAC

Dascălu

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

405.600 €
13 € / mp

Teren mare Dascalu / Ilfov – lângă A0, deschide ...

Dascălu

31.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

VA INVITAM IN CEL MAI VERDE LOC IN CARE VA PUTE ...

Dascălu

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

166.656 €
32 € / mp

Teren de vânzare | 5.208 mp | Str. Bucegi, Crea ...

Dascălu

5.208 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

750.000 €
30 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE:Teren intravilan 25.000 ...

Dascălu

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

247.000 €

Vila Individuala - 5 camere - teren 568 mp - Da ...

Dascălu

5 camere
627 mp
568 mp teren
2010
Agenție

Ieri

0 €

Teren Intravilan - Dascalu - Gagu

Dascălu

f.s. 52 m
Agenție

3 zile în urmă
10

40.133 €
11.15 € / mp

Teren intravilan Dascalu , ID: R3093806

Dascălu

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

230.000 €
23 € / mp

REL4001297 Teren Intravilan - Dascalu - Gagu

Dascălu

10.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

405.600 €

Teren mare Dascalu / Ilfov langa A0, deschidere ...

Dascălu

f.s. 75 m
Agenție

6 zile în urmă
1

405.600 €
13 € / mp

Teren mare Dascalu / Ilfov langa A0, deschidere ...

Dascălu

31.200 mp
31.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

387.500 €
25 € / mp

Investitie Excelenta: Teren 15.500 mp Creata, u ...

Dascălu

15.500 mp
15.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

312.000 €
30 € / mp

Oportunitate Investitie:10.400mp pe Malul Lacul ...

Dascălu

10.400 mp
10.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

249.147 €
47 € / mp

Teren intravilan Dascalu - Creata

Dascălu

5.301 mp
5.301 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

240.000 €

Vila individuala 4 camere | Ansamblu nou

Dascălu

4 camere
165 mp
375 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €
53.000 €

CASA INDIVIDUALA teren 500 mp

Dascălu

3 camere
65 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
5

189.000 €
14 € / mp

Teren 13.500 mp, investitie !

Dascălu

13.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

32.300 €
50 € / mp

Loturi de Casa pe malul Lacului Creața, Dascălu ...

Dascălu

646 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

168.000 €

VILA D+P+M DE VANZARE SITUATA IN JUDETUL ILFOV ...

Dascălu

6 camere
250 mp
759 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
2

216.000 €
360.000 €
6 € / mp

Teren intravilan arabil 36.000 mp Creata Dascal ...

Dascălu

36.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

159.000 €

Casa la padure Dascalu -Ilfov

Dascălu

4 camere
220 mp
400 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

306.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dascalu , 18000 m /17€ m2

Dascălu

18.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

58.400 €
8 € / mp

Vand Vand teren intravilan, arabil, tarlaua 22 ...

Dascălu

7.300 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

170.000 €
17 € / mp

Teren in comuna Dascălu

Dascălu

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
9

481.580 €
398.000 €

Vanzare Hala Noua Dascalu, plus teren

Dascălu

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

229.500 €
237.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 13.500 mp Dascalu - Padure Run ...

Dascălu

13.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

140.000 €

Casa 3 camere parter 2025 Dascalu

Dascălu

3 camere
85 mp
380 mp teren
Parter
Agenție

9 luni în urmă
1

245.000 €
50.34 € / mp

Teren comuna Dascalu tarlaua 65 in suprafata de ...

Dascălu

4.867 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

129.998 €

Casa 3 camere Nature Residence Dascalu

Dascălu

3 camere
82 mp
380 mp teren
2025
Agenție

9 luni în urmă
2

35.113 €
4.50 € / mp

Vand teren in Dascalu, Ilfov- 7803 mp (intravil ...

Dascălu

7.803 mp teren
f.s. 42 m
Intravilan
Agricol