Case Terenuri
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 11
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

186.990 €
190.000 €

Vila premium cu teren de 721 mp - 186.990 EURO ...

Dârza

3 camere
190 mp
721 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

146.000 €

Casa in Darza (Buftea), carport, curte cocheta, ...

Dârza

4 camere
105 mp
450 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

9.500 €
17.27 € / mp

Teren 550 mp Darza

Dârza

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
16

445.000 €

Casa modernă în Darza – 402 mp ...

Dârza

6 camere
318 mp
676 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
2

26.498 €
47.32 € / mp

Teren intravilan, 560 mp, padure, posibilitate ...

Dârza

560 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

70.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Darza 13E/mp deal pent ...

Dârza

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
20

199.000 €

15 km pana la Metrou Straulesti | Mobilata| Far ...

Dârza

5 camere
180 mp
532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

130.000 €
118.000 €

Casa 4camere Crevedia-Buftea

Dârza

4 camere
88 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

130.000 €
13 € / mp

Teren intravilan Darza 1ha langa case deschider ...

Dârza

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

32.000 €
57.14 € / mp

Teren pentru constructii IN Darza, langa Bucure ...

Dârza

560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

198.000 €

Vila INDIVIDUALA, 400 mp teren, utilitati, loca ...

Dârza

4 camere
135 mp
400 mp teren
f.s. 4 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
42

160.000 €

Vila cu 5 camere de vanzare Darza- Crevedia

Dârza

5 camere
149 mp
269 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

250.000 €

Vanzare vila sat Darza,com Crevedia, Jud dambov ...

Dârza

5 camere
320 mp
680 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

90.000 €

casa langa Bucuresti!

Dârza

5 camere
214 mp
598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
38.61 € / mp

Vanzare loturi Darza

Dârza

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

34.999 €
111.46 € / mp

Teren langa Buftea 314 mp gard beton + utilitat ...

Dârza

314 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

135.000 €

Crevedia Darza,casa parter,cartier rezidential, ...

Dârza

4 camere
117 mp
Agenție

2 luni în urmă

199.000 €

15 km pana la Metrou | gata de locuit | 0% comi ...

Dârza

4 camere
180 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

198.000 €

Vila 5 Camere Crevedia Teren 500Mp

Dârza

4 camere
137 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

50.932 €
34 € / mp

Teren de vanzare Darza central

Dârza

1.498 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €

casa de vanzare Darza com Crevedia

Dârza

301 mp
301 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

130.000 €

Casa de vanzare spa?ioasa, ideala pentru famili ...

Dârza

128 mp
1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

130.000 €
13 € / mp

Teren intravilan Darza 1ha langa case deschider ...

Dârza

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

90.000 €

Casa langa Bucuresti

Dârza

5 camere
214 mp
598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

138.000 €

Casa de Vanzare, Darza-Crevedia

Dârza

140 mp
300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
11

50.000 €
100 € / mp

Priveliste spre lac!

Crevedia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

185.000 €

Vila individuala 5 camere | teren 532 mp| Creve ...

Crevedia

La ~5km distanță

4 camere
111 mp
Agenție

7 luni în urmă
7

25.000 €
61.73 € / mp

Crevedia 405 mp deschidere 18 ml

Crevedia

La ~5km distanță

405 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
30

149.900 €

Crevedia Dr Guliei Vila mobilata utilat P+1+Pod ...

Crevedia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
408 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

20.000 €
16.14 € / mp

Lot 400 mp utilitati strada asfaltata 50 euro/m ...

Crevedia

La ~5km distanță

1.239 mp teren
f.s. 15 m