Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

207.000 €

Vilă 7 camere de vânzare – D&#2 ...

Dârvari

7 camere
200 mp
1.600 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
18

207.000 €

Vila 7 camere de vanzare Darvari, Fundulea, Lin ...

Dârvari

7 camere
200 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

207.000 €

Vila 7 camere de vanzare Darvari, Fundulea, Lin ...

Dârvari

7 camere
200 mp
1.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

145.000 €

Casa de vanzare 4 camere- teren 2550 mp in comu ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

5 camere
241 mp
2.551 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

58.000 €

Vanzare casa Tamadau Mare , Calarasi

Tămădău Mare

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

130.000 €

Casă de vânzare în Tămădău Mare, jud. Călărași ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.400 mp teren
2023

Agenție

10 luni în urmă
20

207.000 €

Vila 7 camere de vanzare Darvari, Fundulea, Lin ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare – d ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

52.000 €

Vanzare casa 4 camere Tamadau Mare - Calarasi

Tămădău Mare

La ~5km distanță

4 camere
56 mp
846 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

155.000 €

Casa de vanzare P +M, 155000 euro

Tămădău Mare

La ~5km distanță

220 mp
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

276.000 €
10 € / mp

Teren 27.600 mp pretabil industrial – Autostrad ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

27.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

14.700 €
30 € / mp

Terenuri intravilane Fundulea 480–750 mp – 20 m ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

18.150 €
18.15 € / mp

Teren 1000 mp Fundulea, deschidere Autostrada A ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100.000 €
25 € / mp

De vanzare teren, intravilan 4000 mp, deschider ...

Sud-Vest, Fundulea

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.250 €
7 € / mp

Teren intravilan Fundulea, 2750/25, utilit&#259 ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

510.000 €
29.80 € / mp

Teren 17112 mp de vanzare, A2 Fundulea, Autostr ...

Exterior Sud, Fundulea

La ~5km distanță

17.112 mp teren
f.s. 281.5 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

62.500 €
75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,500 € și 75.000 €
Agenție

9 luni în urmă
6

500.000 €
42.37 € / mp

Oportunitate investitie, teren 11800 mp de vanz ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

11.800 mp teren
f.s. 135 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

13.800 €
30 € / mp

Teren Fundulea – 460 mp intravilan

Exterior Nord, Fundulea

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
7.08 € / mp

De vânzare – 2 loturi de teren &#23 ...

Nord, Fundulea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

235.000 €

De vanzare Vila spatioasa P+1+M in orasul Fundu ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

6 camere
420 mp
1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

47.000 €

Vand sau schimba casa la Fundulea langa lacul G ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
840 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

140.000 €
43.75 € / mp

Fundulea Autostrada A2 – Teren intravilan ...

Fundulea

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

14.400 €
12 € / mp

Teren intravilan Fundulea – 1.200 mp, des ...

Fundulea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

45.870 €
33 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1390 mp – asfal ...

Fundulea

La ~5km distanță

1.390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €

Casa batraneasca nelocuibila

Central, Fundulea

La ~5km distanță

2 camere
88 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.500 €
22.50 € / mp

Vand Teren Fundulea 1000mp, Str. Viitorului, Ju ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

3 luni în urmă
2

45.870 €
33 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1390 mp asfalt, utili ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

693.000 €
99 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.573.675 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundulea Calarasi

Central, Fundulea

La ~5km distanță

62.947 mp teren