Case Terenuri
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
28

35.000 €
15.91 € / mp

Teren intravilan cu potanțial pentru investiție

Dărăști-Ilfov

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

150.000 €
31.45 € / mp

Teren pentru investiție Ilfov, în apropiere de ...

Dărăști-Ilfov

4.770 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

22.000 €
44 € / mp

Teren 500 mp Dărăști Ilfov | L&# ...

Dărăști-Ilfov

500 mp teren
f.s. 27 m
Fâneață
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

70.000 €

Propietar vand casa renovata in ilfov darasti

Dărăști-Ilfov

3 camere
54 mp
225 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

74.800 €

Casa si teren 1800 mp Darasti

Dărăști-Ilfov

2 camere
69 mp
1.833 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
24

159.900 €

Casa moderna cu 3 camere pe parter cu toate uti ...

Dărăști-Ilfov

3 camere
104 mp
286 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

5 luni în urmă
3

46.000 €
48.99 € / mp

Teren intravilan Darasti - Ilfov

Dărăști-Ilfov

939 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

120.000 €
21.39 € / mp

Teren intravilan 5610MP | Darasti-Ilfov | Oport ...

Dărăști-Ilfov

5.610 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

16.500 €
33 € / mp

Vand teren intravilan 500mp la asfalt

Dărăști-Ilfov

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

19.456 €
33.03 € / mp

Teren 589.6mp Darasti-Ilfov

Dărăști-Ilfov

589,6 mp
589,6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan Darasti Magurele

Dărăști-Ilfov

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €

Teren 588 mp + casa batraneasca Darasti ilfov

Dărăști-Ilfov

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

165.000 €

Vand casa in complex Green City, comuna 1 Decem ...

Dărăști-Ilfov

3 camere
187 mp
78 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

11.874 €
6 € / mp

Vand teren intravilan

Dărăști-Ilfov

1.979 mp
1.979 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

90.000 €
18 € / mp

Ocazie teren intravilan Darasti,Ilfov,10 minute ...

Dărăști-Ilfov

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

110.000 €

Casa 3 camere de vanzare Magurele-Darasti Ilfov

Dărăști-Ilfov

3 camere
100 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

92.000 €

casa darasti ilfov

Dărăști-Ilfov

61 mp
Agenție

9 luni în urmă
19

95.000 €

Casa de vanzare Darasti-Ilfov 701 mp teren

Dărăști-Ilfov

2 camere
71 mp
701 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

130.000 €
5.96 € / mp

Vanzare teren 21820 mp Arges Darasti-Ilfov

Dărăști-Ilfov

21.820 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
111.000 €

Casa Magurele Dumitrana

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

176.300 €

Casa individuala 5 camere | teren 500 mp | Magu ...

Dumitrana

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
Agenție

5 luni în urmă
10

118.700 €

Magurele, Dumitrana, de vanzare vila noua cu fi ...

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
250 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

74.999 €

Casa Individuala 3 camere P+1E+Pod

Dumitrana

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
190 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.449 €
45.89 € / mp

Dumitrana, oras Magurele, judetul Ilfov

Dumitrana

La ~5km distanță

1.034 mp
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

135.000 €

Vand Casa Dumitrana Ilfov.

Dumitrana

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Duplex la rosu, 400 mp construiti, teren 500 mp ...

Dumitrana

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

110.000 €

Vand schimb cu apartament in sector 4 vila indi ...

Dumitrana

La ~5km distanță

5 camere
176 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

48.900 €

Casă cu teren generos Dărăști-Vlașca acces rapi ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
1.632 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

57.630 €

Vand casa +teren 2700mp 18m deschidere darasti ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

150 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare Dara?ti Vla?ca, Giurgiu

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
300 mp teren