Proprietăți unice: 175
Proprietari: 54
Agenție

3 zile în urmă
8

76.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Cugir

Ultracentral, Cugir

230 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

59.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare în Cugir

Central, Cugir

3 camere
66 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

45.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Cugir

Central, Cugir

3 camere
85 mp
Etaj 4
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

45.000 €

Apartament 2 camere|48 mp, etaj2|zona Cugir

Cugir

2 camere
48 mp
Etaj 2
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

49.000 €

Apartament 2 camere|48 mp, etaj 1| zona Cugir

Cugir

2 camere
48 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

89.000 €

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in Cugi ...

Sud-Est, Cugir

5 camere
115 mp
496 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
8

31.000 €

Vand garsoniera, etaj 2, zona centrala, Cugir

Central, Cugir

1 camere
28 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €

Apartament cu 2 camere si balcon

Central, Cugir

2 camere
44 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

76.000 €

Spatiu comercial/mixt cu un potential bun

Central, Cugir

230 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

89.000 €
15.74 € / mp

Teren Intravilan 5.653 mp| zona Cugir

Cugir

5.653 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

145.000 €

Casă individuală, zona B

Central, Cugir

4 camere
137 mp
804 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

45.000 €

Apartament 2 camere, 46mp Cugir | Central, lumi ...

Central, Cugir

2 camere
46 mp
1980
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

49.000 €

Apartament 2 camere, Cugir zona Primariei , com ...

Central, Cugir

2 camere
47 mp
1970
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

48.000 €

Apartament 2 camere renovat complet | Mobilat | ...

Central, Cugir

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

90.000 €

Casa de vanzare in Cugir

Central, Cugir

4 camere
150 mp
350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.000 €

Casa Individuală Panoramic 55 mp| zona Cugir

Cugir

1 camere
55 mp
80 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €
89.900 €

Casa Individuală 115 mp| 5 camere, teren 496 mp ...

Cugir

5 camere
115 mp
496 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

16.000 €

Garsoniera 11 mp| parter| zona Cugir

Cugir

1 camere
11 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

71.000 €

Casa Individuală 120 mp| teren 380 mp| zona Cug ...

Cugir

3 camere
120 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

35.000 €

Garsoniera 31 mp| etaj 2| zona Cugir

Cugir

1 camere
31 mp
Etaj 2 / 4
4E
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.044 €

Apartament 1 camera, ALBA, CUGIR

Central, Cugir

1 camere
11 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

23.000 €
3.64 € / mp

Teren extravilan 6.322 mp, împrejmuit, aproape ...

Central, Cugir

6.322 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

55.000 €

Apartament 2 camere| 59 mp| zona Cugir

Cugir

2 camere
59 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

87.000 €

Casa Individuală 98 mp| teren 110 mp | zona Cug ...

Cugir

3 camere
115 mp
110 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

67.000 €

Casa Individuală 101 mp| teren 346 mp| zona Cug ...

Cugir

3 camere
101 mp
346 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.900 €

Apartament 2 camere| etaj 1| loc de parcare| zo ...

Cugir

2 camere
37 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
13

105.000 €

Oază de liniște în Cugir – Casă spațioasă cu gr ...

Cugir

4 camere
127 mp
632 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

70.000 €

Casa de vanzare Cugir Jud Alba Zona Cindeni

Est, Cugir

4 camere
246 mp
731 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

72.000 €

Spatiu de vanzare 62 mp in Cugir jud Alba

Exterior Sud, Cugir

62 mp utili