Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
5

10.500 €
13.57 € / mp

Teren Intravilan Comuna Crivat

Crivăț

774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

25.000 €

Casă batranească de vânzare

Crivăț

3 camere
186 mp
1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

36.000 €
30.000 €
6 € / mp

Vând teren intravilan – Crivăț, Călărași

Crivăț

6.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30.000 €

Urgent vand casa batraneasca Com.Crivat Jud.Cal ...

Crivăț

4 camere
173 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €

Casa Calara?i

Crivăț

4 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

44.000 €

Casa comuna Crivat,Jud Calarasi

Crivăț

6 camere
204 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
10

89.000 €

Casa -3 camere , Gruiu - Calarasi, teren 1476 ...

Gruiu

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
1.476 mp teren
f.s. 75 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

159.999 €

Casa P+1 mobilata, utilata in Gruiu la 20 km de ...

Gruiu

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

45.000 €

Casa de Vanzare / Sat.Gruiu / Jud.Calarasi

Gruiu

La ~5km distanță

3 camere
1.330 mp

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

149.000 €

Casa de vanzare Parter + Mansarda

Central, Budești

La ~5km distanță

5 camere
763 mp
400 mp teren
Individuală
Agenție

Mai mult de un an
4

9.000 €
2.25 € / mp

Teren Budesti, ID: R2362337

Central, Budești

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

2 luni în urmă
6

60.000 €
41.84 € / mp

Teren intravilan 1.434 mp | Dubla deschidere | ...

Central, Budești

La ~5km distanță

1.434 mp
1.434 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

51.000 €

Casa 3 Camere Aprozi, 2420 mp Teren, Gradina Ec ...

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

52.000 €

Casa vanzare Budesti

Central, Budești

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.500 €

Apartament de vanzare

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

3.500 €
8.68 € / mp

Lot teren Budesti

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

12.820 €

Casa si teren-loc. Budesti, jud. Calarasi

Central, Budești

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
608 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

3.500 €
8.68 € / mp

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp
403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

57.000 €

Casa de vanzare in apropiere de Bucure?ti

Central, Budești

La ~5km distanță

114 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

30.000 €

Casa traditionala cu potential, la doar 35 de m ...

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150.000 €

casa de vinzare

Central, Budești

La ~5km distanță

1.000 mp
2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.000 €
25 € / mp

Teren stadal DN 4 ,investitie excelenta

Central, Budești

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

525.400 €

Vila de vanzare in Budesti Calarasi

Central, Budești

La ~5km distanță

6 camere
355 mp
3.783 mp teren
2002
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
6 € / mp

Teren 10,124mp Budesti + opțiune comasare

Nord-Vest, Budești

La ~5km distanță

10.124 mp teren
f.s. 232 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

143.034 €
202.631 €
4.21 € / mp

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + opțiune co ...

Nord-Vest, Budești

La ~5km distanță

23.839 mp teren
f.s. 370 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

27.000 €

casa de vanzare

Central, Budești

La ~5km distanță

75 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

61.000 €

Vanzare vila oras Budesti- Jud Calarasi 30 min ...

Central, Budești

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
500 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
5.80 € / mp

Vanzare Teren Intravilan Herasti Giurgiu 2 HA

Hotarele

La ~5km distanță

20.700 mp teren
f.s. 54 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

44.989 €

Casa individuala comuna Hotarele

Hotarele

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
680 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

130.000 €
8.67 € / mp

Teren 15000 mp,intravilan, deschidere 76 ml la ...

Hotarele

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții