Proprietăți unice: 510
Proprietari: 36
Agenție

Azi
8

165.000 €

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare i ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 7
1980
Agenție

2 zile în urmă
9

165.000 €

Apartament 2 camere decomandate | Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
51,51 mp
Etaj 7
8E
Agenție

3 zile în urmă
30

235.000 €

Apartament cu 3 camere finisat pe strada Eremia ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
1965

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.500.000 €
1,234.57 € / mp

Comision 0% Teren Cluj Front 50 mp

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

164.999 €

Apartament cu 3 camere de vanzare semicentral i ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 4
1990
Agenție

4 zile în urmă
7

165.000 €

Apartament 2 camere | Decomandat | 52 mpu | Zon ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 7 / 8
1975
Agenție

4 zile în urmă
11

219.000 €

Apartament 3 camere | parcare subterana | La ch ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
76 mp
Etaj 1 / 4
2022
Agenție

5 zile în urmă
8

165.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Grigorescu, C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 7 / 9
1990
Agenție

5 zile în urmă
6

195.000 €

Apartament 3 camere în zona Profi Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

435.000 €

Casa individuala de vanzare pozitie retrasa zon ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

4 camere
132 mp
403 mp teren
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
5

175.000 €

Apartament 3 camere, de vânzare, Grigoresc ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
5

150.000 €

Apartament 2 camere, de vânzare, decomanda ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 6 / 10
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
9

248.000 €

3 camere, finisaje moderne, smart home, Grigore ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 8 / 9
1964
Agenție

1 săptămână în urmă
7

123.400 €

De vânzare apartament renovat cu o camer&# ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1 camere
33 mp
Parter / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

248.000 €

Apartament luminos în Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 8 / 9
1964
Agenție

1 săptămână în urmă
10

370.000 €

Casa individuala de vanzare pozitie privilegiat ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

4 camere
111 mp
403 mp teren
2004
Agenție

1 săptămână în urmă
12

142.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat, etaj 1, bal ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
41 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

165.000 €

Apartament 2 camere plus living, balcon, parcar ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 10 / 10
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

158.900 €

Comision 0! Apartament 2 camere, zona Casa Radi ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 6 / 10
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

798.000 €

CASA 4 CAMERE 140MP UTILI | CURTE LIBERA 504 M ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
694 mp teren
f.s. 12.85000038147 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

415.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Grigorescu, C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
130 mp
Etaj 3 / 3
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

186 €

Apartament 3 camere cu potential in Ghigorescu- ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

212.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in cartierul ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
59 mp
Etaj 4 / 10
1987
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

350.000 €
636.36 € / mp

Teren autorizat duplex Grigorescu 550 mp view p ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

142.000 €

Apartament cu 2 camere semidecomandat | Grigore ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
41 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

159.000 €

2 camere Grigorescu Casa Radio

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 6
1988
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

163.945 €

Apartament 3 camere | etaj intermediar | zona ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63,4 mp
Etaj 2 / 4
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

123.000 €

Apartament 2 camere | etaj intermediar | zona ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
46 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

229.000 €

3 camere moderne - terasa generoasa, zona Grigo ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 5 / 10
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

92.400 € + TVA
94.920 €

Apartament 2 camere, 44 mp, finisat, zona Donat ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
2026
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 92,400 € și 106.900 €