Proprietăți unice: 508
Proprietari: 38
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

163.945 €

Apartament 3 camere | etaj intermediar | zona ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63,4 mp
Etaj 2 / 4
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

123.000 €

Apartament 2 camere | etaj intermediar | zona ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
46 mp
Etaj 1 / 4
2026
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

165.000 €

Vand apartament Grigorescu 50mp+13terasa

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 13
13E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

192.821 €

Apartament 3 camere, 62 mp, finisat, zona Donat ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
62,5 mp
Etaj 3 / 4
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 159,357 € și 162.780 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

229.000 €

3 camere moderne - terasa generoasa, zona Grigo ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
63 mp
Etaj 5 / 10
2019
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

135.282 €
111.804 €

Apartament 2 camere, 44 mp, finisat, zona Donat ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
2026
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 111,804 € și 129.349 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri

198.000 €

Apartament 3 camere

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
59 mp
Etaj 3
1963
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

999.000 €
960.58 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Grig ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

182.500 €

Apartament 2 camere de vanzare in Grigorescu, C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
73 mp
Etaj 7 / 8
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

210.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Grigorescu, C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

170.000 €

Apartament 3 camere | 56mp | Balcon | Zona Colo ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
1962
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

165.000 €

Apartament 2 camere decomandate | Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
51 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

159.000 €

Oferta rara! Apartament 2 camere, langa Somes, ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
44,19 mp
1964
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

845.000 €

2 Case Grigorescu - teren 871 mp - Piata 14 Iul ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
157 mp
871 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

170.000 €

Apartament cu 3 camere in Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1969
Agenție

1 lună în urmă
9

173.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
49,12 mp
Etaj 6 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

209.000 €

3 camere, etaj intermediar, Grigorescu zona Oni ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
58,55 mp
Etaj 4 / 9
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

134.999 €
137.999 €

Oportunitate! Apartament cu 2 camere, terasa, p ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
43 mp
Etaj 6
2022
Agenție

1 lună în urmă
5

209.000 €

Apartament cu 3 camere in Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 9
1970
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €
153.000 €

Apartament 2 camere | Etaj Intermediar | 52 mpu ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 6
1971
Anunț publicat de 10 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 159.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

185.000 €
189.000 €

Apartament 3 camere | Mobilat modern | 54 mpu | ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 4
1970
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 185,000 € și 189.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

185.500 €
194.900 €

3 camere | Grigorescu–Zona Coloane | Sudic | Mo ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
54,26 mp
Etaj 4
1970
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 185,500 € și 195.000 €
Agenție

1 lună în urmă
5

102.000 €

Apartament 1 camera, 28 mp, Grigorescu!

Grigorescu, Cluj-Napoca

1 camere
28 mp
Etaj 10 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
9

170.000 €

Apartament 3 camere, semidecomandat, 54 mp, bal ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

97.900 €

Apartament la Cheie - 1 Cameră | Balcon | Bloc ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1 camere
28 mp
Etaj 10
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 97,900 € și 98.000 €
Agenție

1 lună în urmă
6

177.000 €

Apartament 3 camere în zona CASA VIKINGILOR

Grigorescu, Cluj-Napoca

3 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

545.000 €

Casa de vanzare cu view spectaculos Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

4 camere
245 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

240.000 €

Spatiu comercial finisat cu terasa Grigorescu C ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

47 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

109.900 €

Apartament Decomandat - 1 Camera | Etaj 8/10 - ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1 camere
29 mp
Etaj 8 / 10
1986
Agenție

1 lună în urmă
1

630.000 €
788.49 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

799 mp teren
Construcții