Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

110.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan - 5.469 mp, cu deschidere 44.4 ...

Cicârlău

5.469 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

117.632 €
16 € / mp

Teren intravilan 7352 mp, cu Deschidere 76.3 m ...

Cicârlău

7.352 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

99.950 €

Casă P+1 de vânzare | Cicârlău | 11 ari teren

Cicârlău

3 camere
62,32 mp
1.100 mp teren
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

96.000 €

Casa cu etaj la rosu, Cicarlau , zona centrala

Cicârlău

4 camere
133 mp
2.341 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
19.59 € / mp

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Cicârlău

868 mp
868 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

168.500 €

Oportunitate! Casa P+1 deosebita, 223mp, teren ...

Cicârlău

4 camere
223 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 168,500 € și 180.000 €
Agenție

3 luni în urmă
13

58.000 €

Casa P+M la ro?u de vanzare Tau?ii-Magherau?

Cicârlău

3 camere
170 mp
450 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

18.900 €

Teren pentru casa sau ca Investitie

Cicârlău

f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
20

325.000 €

Casa superba P+E+M, teren 5.000 mp Viile Cicarl ...

Cicârlău

4 camere
215 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

28.900 €

Vand casa individuala in sat Ilba, Maramures

Cicârlău

2 camere
355 mp
355 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

990.000 €
24.69 € / mp

Teren intravilan 40.100mp, infrastructura compl ...

Cicârlău

40.100 mp
40.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

58.500 €
19.93 € / mp

Cicarlau, teren intravilan, zona de case, supra ...

Cicârlău

2.936 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

56.000 €

Vand casa in comuna Cicarlau

Bârgău

La ~5km distanță

60 mp
Agenție

11 luni în urmă
7

39.000 €

Bargau, casa 30 ari teren

Bârgău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
3.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

55.000 €

Casa + teren de 17.000 m2 de vanzare in sat Aci ...

Aciua

La ~5km distanță

2 camere
60 mp

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

199.000 €
17.25 € / mp

Teren de vanzare-ideal pentru hala sau parcare

Merișor

La ~5km distanță

11.533 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

54.000 €
18 € / mp

Merisor, 30 ari teren parcelabil

Merișor

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

170.000 €

Casă cu 3 camere de vânzare

Merișor

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
1.732 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

135.000 €

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilita?i in ...

Merișor

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

72.900 €
13.50 € / mp

Merisor, 54 ari teren

Merișor

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.500 €
13 € / mp

Vand teren intravilan 35 ari - Merisor (12km de ...

Merișor

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

36.500 €

Ilba, 3 camere, etaj 3

Ilba

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3
2020
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

26.000 €

vand apartament ilba

Ilba

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

84.000 €
16.15 € / mp

Teren intravilan in exclusivitate, comision 0, ...

Ilba

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 31.700000762939 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

85.000 €

Ilba, casa caramida, 40 ari teren

Ilba

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

1.350.000 €

DE VANZARE Pensiune cu piscina, pastravarie, zo ...

Ilba

La ~5km distanță

3.000 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

28.900 €

Vand casa individuala in sat Ilba, Maramures

Ilba

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

19.000 €

Garsoniera Ilba mobilata, utilata

Ilba

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

De vinzare

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
0,5 mp
Agenție

1 lună în urmă
21

45.000 €

Casă de vânzare în Borlești, comuna Pomi

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
3.724 mp teren