Proprietăți unice: 159
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

270.000 €
127.96 € / mp

Vanzare teren intravilan 2100 mp deschidere lac ...

Cernica

2.110 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

250.000 €

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Cernica - Pal ...

Cernica

1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

175.000 €

Vila unifamiliala Cernica cu acces usor spre Bu ...

Cernica

4 camere
90 mp
359 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
16

45.000 €
50.000 €

Casa La Rosu Cernica Vedere Lac Oportunitate In ...

Cernica

6 camere
155 mp
110 mp teren
f.s. 11.25 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

129.000 €
133.000 €

De vanzare apartament 3 camere | Vedere lac| Ce ...

Cernica

3 camere
87,76 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 129,000 € și 140.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

67.000 €

Garsoniera metrou investitie

Cernica

1 camere
25 mp
Etaj 3
4E
Agenție

Azi
8

67.000 €

Garsoniera metrou investitie

Cernica

1 camere
25 mp
Agenție

Azi

129.000 €

Teren 1000mp I De I Cernica I Pantelimon

Cernica

f.s. 36 m
Agenție

Ieri
8

75.000 €

Casa 80 mp + Teren 365mp, Tanganu, com. Cernica ...

Cernica

3 camere
80 mp
325 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

140.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE - CERNICA - COMISION 0%

Cernica

3 camere
110 mp
Etaj 1 / 2
2023
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

359.000 €

Vila Moderna P+M in Cernica 5 Camere, 3 Bai | C ...

Cernica

5 camere
125 mp
967 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

460.000 €
99.48 € / mp

Teren Cernica - Oxigenului - Urbanism de constr ...

Cernica

4.624 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

230.000 €
104.03 € / mp

Teren Cernica - Oxigenului - Urbanism de constr ...

Cernica

2.211 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

339.000 €

Vila Cernica 4 dormitoare

Cernica

4 camere
150 mp
Agenție

4 zile în urmă
9

270.000 €
127.96 € / mp

Teren intravilan 2100 mp deschidere lac Cernica

Cernica

f.s. 25 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 270,000 € și 420.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

124.900 €

Apartament 3 Camere complex belize COD 233

Cernica

3 camere
100 mp
Etaj 3 / 4
2018
Agenție

5 zile în urmă
1

3.780.000 €
140 € / mp

Lac Cernica - 27.000mp - Snagovul din Est

Cernica

27.000 mp
27.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

450.000 €

Hala noua Pallady 3 in 1: Produc?ie, Depozitare ...

Cernica

589 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

164.000 €

Case langa lac, natura & sport | Metrou 20 min ...

Cernica

3 camere
82 mp
150 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

450.000 €

Vila cu deschidere la lac - constructie 2016 - ...

Cernica

6 camere
310 mp
542 mp teren
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.780.000 €
140 € / mp

Lac Cernica - 27.000mp - Snagovul din Est

Cernica

27.000 mp
27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

135.000 €

Vand casa in cernica

Cernica

2 camere
285 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

2.000.000 €
80 € / mp

Vanzare teren industrial Cernica - Fashion Hous ...

Cernica

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

166.320 €
33 € / mp

Cernica - Teren Industrial 5040 mp - Acces TIR ...

Cernica

5.040 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

403.200 €
376.320 €
30 € / mp

Cernica Teren Intravilan | Utilități | Acces Ra ...

Cernica

13.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
39

490.000 €

Cernica, vilă individuală an 2013, zo ...

Cernica

5 camere
200 mp
500 mp teren
2013
Agenție

1 lună în urmă
14

520.300 €
430.000 €

Hală de vânzare, 560 mp, zonă industrială Theod ...

Cernica

Agenție

1 lună în urmă
1

3.999.000 €
39.99 € / mp

Teren 10 ha | Balaceanca | A2

Cernica

100.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

394.999 €
24.47 € / mp

Teren Dezvoltare Rezidentiala | Cernica | Lizie ...

Cernica

16.140 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.000 €
0.01 € / mp

Teren disponibil pentru vânzare

Cernica

75.916 mp teren
Construcții