Proprietăți unice: 199
Proprietari: 21
Agenție

6 zile în urmă
15

429.000 €

Vilă modernă P+1 de vânzare – zonă exclusivistă ...

Cârcea

4 camere
186 mp
750 mp teren
2026
Agenție

6 zile în urmă
11

180.000 €

Casa P+M, 590 MP teren, 96 MP utili, comuna Car ...

Cârcea

3 camere
95,54 mp
590 mp teren
2011
Agenție

6 zile în urmă
4

75.000 €

Casa plan parter, 178 mp teren, 70 mp utili, Ca ...

Cârcea

3 camere
70 mp
168 mp teren
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

340.000 €

Casa 5 camere, teren 490 mp, Loc. Carcea, zona ...

Cârcea

5 camere
145 mp
490 mp teren
2016
Agenție

2 zile în urmă
2

100.000 €
17.24 € / mp

teren banu maracine

Cârcea

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
14

115.000 €

Casa 5 camere, teren 504 mp, Craiova, zona Ford

Cârcea

5 camere
170 mp
504 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
19

270.000 €

Proprietate premium cu 2 case, 783 mp teren, to ...

Cârcea

5 camere
171,4 mp
783 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
19

300.000 €

Casa zona Carcea

Cârcea

5 camere
200 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

120.000 €

Apartamanet de vanzare -Cartier Magnolia-METRO

Cârcea

2 camere
60 mp
Etaj 3
Agenție

5 zile în urmă
6

60.000 €
102.21 € / mp

Teren 587 mp, front 17, toate utilitatile, pano ...

Cârcea

587 mp
587 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

65.000 €
105.01 € / mp

Teren 619 mp, front 17, toate utilitatile, pano ...

Cârcea

619 mp
619 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 80.000 €
Agenție

5 zile în urmă
8

96.000 €
100 € / mp

Teren in Carcea Pelendava 960 mp

Cârcea

960 mp
960 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
19

189.000 €

Casa S+P+M cu 748 mp de teren, zona Carcea

Cârcea

6 camere
265 mp
748 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

270.000 €

Spalatorie self service, 150 mp,4 piste, comple ...

Cârcea

150 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
6

221.760 €
70 € / mp

Lot 2 parcele intravilan, Metro, 3168 mp, acces ...

Cârcea

3.168 mp
3.168 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

220 €
0.40 € / mp

Vand Teren zona Ford

Cârcea

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.000 €

Teren intravilan Carcea , 415 mp , cu front str ...

Cârcea

f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

600.000 €

Hală + Clădire Birouri | 2000mp teren | Acces T ...

Cârcea

Agenție

1 lună în urmă
1

27.500 €
100 € / mp

Teren intravilan, 275 mp, Carcea-Stadion

Cârcea

275 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

52.900 €
52.90 € / mp
53.900 €

TEREN INTRAVILAN 1000 MP CARCEA - ZONA HANUL CU ...

Cârcea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

84.600 €
180 € / mp

Teren intravilan, 470 mp, Carcea Panoramic

Cârcea

470 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

550.000 €
123.99 € / mp

Teren intravilan 4436 mp + hala 1269 mp, Carcea

Cârcea

4.436 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

180.000 €
86.83 € / mp

Teren intravilan 2073 mp, Carcea

Cârcea

2.073 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

580.000 €
58 € / mp

Teren 10,000mp Carcea / Strada Industriilor

Cârcea

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

72.000 €
144 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Ford

Cârcea

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

219.000 €
228.000 €

Casă parter, construcție solidă, teren generos ...

Cârcea

3 camere
131 mp
844 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
12

263.000 €

Casa P+1, teren 250 mp, 140 mp, Banu Maracine

Cârcea

4 camere
140 mp
250 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
1

37.000 €
9.00 € / mp

Teren extravilan, 4112 mp, Carcea, zona Pelenda ...

Cârcea

4.112 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

235.000 €

Casa mobilata utilata, Constructie 118 MP, Tere ...

Cârcea

3 camere
118 mp
467 mp teren
Individuală
Agenție

4 luni în urmă
1

233.800 €
95 € / mp

Teren intravilan, 2461 MP, comuna Carcea, zona ...

Cârcea

2.461 mp teren
Construcții