Proprietăți unice: 76
Proprietari: 10
Agenție

1 săptămână în urmă
8

179.000 €

De vânzare casa 4 camere în Câmpenești, Apa ...

Câmpenești

4 camere
100 mp
400 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

179.000 €

Casă individuală | 5 camere | 160mp utili | Câm ...

Câmpenești

5 camere
160 mp
300 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

21.000 €
39.70 € / mp

Teren- concesionat - vand legal

Câmpenești

529 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

189.000 €

Casă individuală de 210 mp, teren 828 mp in Câm ...

Câmpenești

5 camere
210 mp
828 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

285.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Campenesti, Apahida

Câmpenești

4 camere
177 mp
979 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
29

155.000 €

Casa de vanzare Campenesti,suprafata utila 170m ...

Câmpenești

4 camere
170 mp
508 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
37

370.000 €

Casa de vanzare Campenesti,suprafata utila 366m ...

Câmpenești

5 camere
366 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
4

345.000 €

Casa moderna 245mp utili, teren 570mp-privelist ...

Câmpenești

5 camere
245 mp
570 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
44

279.900 €

Casa de vanzare Apahida,teren 798mp,suprafata u ...

Câmpenești

5 camere
170 mp
798 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 luni în urmă
11

168.900 €

Casă individuală - 4 Camere I SU 140MP I ST 100 ...

Câmpenești

4 camere
140 mp
1.000 mp teren
2000
Agenție

2 luni în urmă
7

115.000 €

De Vanzare: Casa individuala in Campenesti!

Câmpenești

3 camere
139 mp
594 mp teren
2008
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Campenesti

Câmpenești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
22

202.000 €

Casa individuala 5 camere, 2 bai, teren 483 mp, ...

Câmpenești

5 camere
148 mp
483 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
7

42.000 €
48.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 868 mp, zona Campe ...

Câmpenești

868 mp teren
f.s. 11.85000038147 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
9

105.400 €

Casa indivuduala la rosu, Campenesti, 720 mp te ...

Câmpenești

3 camere
90 mp
720 mp teren
2021
Agenție

2 luni în urmă
8

202.000 €
199.000 €

Casă individuală, 146mp, 4 dormitoare, 500mp te ...

Câmpenești

6 camere
146 mp
500 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
2

39.000 €
26.53 € / mp

Teren 1470 mp,Câmpenești, utilități lângă teren

Câmpenești

1.470 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

156.600 € + TVA
9 € + TVA / mp

Vanzare teren extravilan – Campenesti

Câmpenești

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
55 € / mp

Teren de vanzare - Campenesti sat

Câmpenești

623 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
55 € / mp

Vanzare teren intravilan – Campenesti

Câmpenești

1.115 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
10

125.000 €

Oportunitate! Casă de vânzare 95 mp.+ 556 mp te ...

Câmpenești

3 camere
95 mp
556 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
21

398.000 €

Casa de vanzare în Câmpenești

Câmpenești

8 camere
270 mp
2.036 mp teren
2018
Agenție

6 luni în urmă
5

39.999 €
66.67 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala, 600mp te ...

Câmpenești

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

175.000 €

Casă familială cu vedere spre lac, 148 mp utili ...

Câmpenești

4 camere
148 mp
363 mp teren
2011
Agenție

6 luni în urmă
12

139.999 €

Cabana deosebita in Campenesti - un refugiu mod ...

Câmpenești

3 camere
100 mp
400 mp teren
2010
Agenție

6 luni în urmă
13

160.000 €
159.000 €

Casă individuală cu vedere la lac – Apahida

Câmpenești

5 camere
119 mp
452 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
7

169.000 €

Casa individuala, SU 158mp, teren liber 220mp, ...

Câmpenești

4 camere
158 mp
300 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
39

415.000 €

VAND/SCHIMB casa in Campenesti 1000 mp teren 27 ...

Câmpenești

5 camere
270 mp
1.000 mp teren
2014
Agenție

7 luni în urmă
6

99.000 €
99 € / mp

Vânzare teren de construcții intravilan, Câmpen ...

Câmpenești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

120.000 €

Oportunitate! Casă unifamilială semifinisată, P ...

Câmpenești

3 camere
100 mp
351 mp teren
2023