Proprietăți unice: 350
Proprietari: 49
Agenție

7 luni în urmă
14

88.000 €

Apartament 3 Camere Soseaua Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

245 m

3 camere
62 mp
Etaj 9 / 10
1976
Agenție

7 luni în urmă
4

97.178 €
80.313 €
65.88 € / mp

Teren intravilan 1.475 mp, deschidere 57 ml, N ...

Giurgiului, Sector 4

939 m

1.475 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
36

189.000 €
185.000 €

Apartament 4 Camere Sector 4 Mutare Imediata 99 ...

Giurgiului, Sector 4

4 camere
93,4 mp
Etaj 1
2023
Anunț publicat de 12 agenții cu prețuri cuprinse între 189,000 € și 190.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

96.999 €

COMISION 0% 3 Camere Giurgiului Piata Progresul ...

Giurgiului, Sector 4

431 m (15 min)

3 camere
61,9 mp
Etaj 7
1965
Agenție

8 luni în urmă
7

58.000 €

Garsoniera de vanzare - Piata Progresul, langa ...

Giurgiului, Sector 4

905 m (11 min)

1 camere
29,7 mp
Etaj 6 / 10
1964
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

45.000 €
100 € / mp

Giurgiului - Tiparnitei

Giurgiului, Sector 4

450 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

129.000 €
140.000 €

Casa parter+etaj Soseaua Giurgiului- Ferentari.

Giurgiului, Sector 4

517 m

3 camere
103 mp
324 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

8 luni în urmă
6

77.000 €

Apartament 2 Camere,Giurgiului,Berceni,bl.reabi ...

Giurgiului, Sector 4

64 m

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 8
1967
Agenție

9 luni în urmă
4

939.150 €
150 € / mp

Teren intravilan 6.261 mp cu deschidere de 32 m ...

Giurgiului, Sector 4

528 m

6.261 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
5

140.000 €

Vanzari Apartamente 4 Camere / Luica

Giurgiului, Sector 4

940 m (23 min)

4 camere
90 mp
Etaj 6
1981
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

114.990 €

COMISION 0%- 3 Camere Giurgiului Piata Progresu ...

Giurgiului, Sector 4

431 m

3 camere
62 mp
Etaj 8
1963
Agenție

9 luni în urmă
14

9.438.000 €
242 € / mp

Sos.Giurgiului-Gara Progresul-Romtrans-Dedeman ...

Giurgiului, Sector 4

318 m

39.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.346.972 €
1.113.200 €
127.13 € / mp

Teren intravilan, sector 5, Bucuresti

Giurgiului, Sector 4

933 m

10.595 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

275.000 €

Casă cu teren și garaj 900mp, Sector 4, Bucures ...

Giurgiului, Sector 4

4 camere
70 mp
900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

82.900 €

Vânzare apartament 2 camere Șos Giurgiului - Pț ...

Giurgiului, Sector 4

2 camere
47,5 mp
Etaj 4 / 7
1970
Agenție

9 luni în urmă
8

74.890 €

Apartament 3 camere decomandat - Piata Progresu ...

Giurgiului, Sector 4

708 m (9 min)

3 camere
53 mp
Etaj 10
1977
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

81.675 €

Garsoniera 64m.p, incalzire pardoseala bloc nou ...

Giurgiului, Sector 4

403 m

1 camere
64 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

145.677 €
120.395 €

Apartament 2 cam 71 m.p ,incalzire pardoseala , ...

Giurgiului, Sector 4

397 m

2 camere
71 mp
Etaj 2
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

133.086 €
109.989 €

Ap 2 cam si 2 bai decomandat 61m, incalzire par ...

Giurgiului, Sector 4

402 m

2 camere
61 mp
Parter / 3
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

249.900 €
287.57 € / mp

Teren 900mp Giurgiului Luica comision 0%

Giurgiului, Sector 4

680 m

869 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

94.000 €

Vanzare apartament 3 camere Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

3 camere
58 mp
Etaj 3
1975
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

12.100 €

Vanzare locuri de parcare piata Progresul-Intra ...

Giurgiului, Sector 4

473 m

1 camere
13 mp
Parter
2019
Agenție

10 luni în urmă
6

46.000 €

OFERTA Giurgiului - Luica

Giurgiului, Sector 4

781 m

1 camere
22 mp
Etaj 1 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

1.550.000 €
1.400.000 €

De vanzare Teren+ hala +showroom

Giurgiului, Sector 4

200 m

Agenție

10 luni în urmă
2

290.000 €

Zona Giurgiului 394 mp teren ideal investitie

Giurgiului, Sector 4

457 m (6 min)

388 mp utili
2000
Agenție

10 luni în urmă
4

1.900.000 €
532.21 € / mp

Teren Sos Giurgiului X Turnu Magurele X Luica A ...

Giurgiului, Sector 4

3.570 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

183.012 €
151.250 €

APARTAMENT 3 CAMERE , TRIPAN , INCALZIRE PARDOS ...

Giurgiului, Sector 4

419 m

3 camere
89,9 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

10 luni în urmă
9

500.000 €

Sos Giurgiului-Pta Progresul spatiu 65 mp-pret ...

Giurgiului, Sector 4

455 m

65 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

50.000 €
46.000 €

Apartament 2 Camere / 40 mp, Decomandat , Giurg ...

Giurgiului, Sector 4

298 m (24 min)

2 camere
40 mp
Etaj 9
1974
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

285.000 €

Hala- spatiu comercial Soseaua Giurgiului 51 se ...

Giurgiului, Sector 4

67 m