Proprietăți unice: 353
Proprietari: 49
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

85.000 €

3 camere de vanzare, decomandat, etaj 1, Giurgi ...

Giurgiului, Sector 4

236 m

3 camere
52,12 mp
Etaj 1
1965
Agenție

3 luni în urmă
11

73.990 €

Apartament 2 camere decomandat /Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

396 m

2 camere
52 mp
Parter
2020
Agenție

3 luni în urmă
7

83.000 €

Apartament 2 camere decomandat an 2024

Giurgiului, Sector 4

901 m

2 camere
49 mp
Parter / 3
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
6

75.000 €

Eroii Revolutiei fix Gazarului apartament 2 ca ...

Giurgiului, Sector 4

163 m

2 camere
50 mp
Parter
1974
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.990 €
Agenție

4 luni în urmă
17

90.000 €

Giurgiului - Drumul Gazarului, Cimitirul Israel ...

Giurgiului, Sector 4

178 m

3 camere
50 mp
Etaj 5
1972
Agenție

4 luni în urmă
6

277.000 €
20.98 € / mp

Intravilan 13200 mp, viitoare statie M , scader ...

Giurgiului, Sector 4

13.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

71.550 €

Eroii Revolutiei fix piata Progresu

Giurgiului, Sector 4

405 m

2 camere
50 mp
Etaj 6 / 8
1965
Agenție

4 luni în urmă
5

76.990 €

Apartament 2 camereStr. Vigoniei

Giurgiului, Sector 4

111 m

2 camere
44 mp
Etaj 7 / 7
1963
Agenție

4 luni în urmă
20

140.000 €

Casă modernă P+2 - Zona Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

524 m

5 camere
113,5 mp
27,5 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

60.000 €
63.000 €

Apartament 2 camere de vanzare - Sos Giurgiului ...

Giurgiului, Sector 4

304 m

2 camere
35 mp
Etaj 3
1973
Agenție

5 luni în urmă
9

81.000 €

Vanzari Apartamente 2 Camere Luica

Giurgiului, Sector 4

2 camere
50 mp
Parter / 5
2018
Agenție

5 luni în urmă
20

80.244 €

Apartament 3 Camere – Ideal Familie – Drumul Ga ...

Giurgiului, Sector 4

385 m

3 camere
44,58 mp
Etaj 2 / 4
1975
Agenție

5 luni în urmă
17

75.000 €

Apartament 2 Camere Complet Renovate

Giurgiului, Sector 4

2 camere
44 mp
Etaj 8 / 8
1969
Agenție

5 luni în urmă
5

308.700 €
350 € / mp

Vanzare teren 882mp Giurgiului-Luica, oportunit ...

Giurgiului, Sector 4

32 m

882 mp
887 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
4

265.000 €
286.80 € / mp

Teren intravilan - curs constructii, Soseaua Gi ...

Giurgiului, Sector 4

561 m

924 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

172.210 €
170 € / mp

Teren intravilan 1013 mp cu dubla deschidere st ...

Giurgiului, Sector 4

338 m

1.013 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

83.000 €

Apartament Nou 2 Camere Mutare Rapida Zona Giur ...

Giurgiului, Sector 4

480 m

2 camere
50 mp
Parter / 3
2023
Agenție

5 luni în urmă
8

69.980 €

Apartament 2 camere Giurgiului-Piata Progresul

Giurgiului, Sector 4

91 m (20 min)

2 camere
45 mp
Etaj 7
1965
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

91.000 €
140 € / mp

Vand Teren L1A (P+2+M)

Giurgiului, Sector 4

650 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

4.573.800 €
3.780.000 €

Hala industrială 5.400 mp – Șoseaua Giurgiului

Giurgiului, Sector 4

Agenție

6 luni în urmă
10

73.000 €

giurgiului,drumul gazarului,strada vigoniei,

Giurgiului, Sector 4

290 m

3 camere
57 mp
Etaj 10
1972
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
23

87.000 €

COMISION 0% - Apartament 3 camere str. Straja ...

Giurgiului, Sector 4

757 m

3 camere
59,6 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

6 luni în urmă
18

115.000 €

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou ...

Giurgiului, Sector 4

263 m (3 min)

2 camere
47 mp
Etaj 4
1961
Agenție

6 luni în urmă
8

85.000 €

Vanzare Apartament 3 Camere Decomandat Berceni- ...

Giurgiului, Sector 4

504 m

3 camere
69 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

6 luni în urmă
4

65.000 €

GIURGIULUI

Giurgiului, Sector 4

132 m

3 camere
51 mp
Etaj 4 / 10
1974
Agenție

6 luni în urmă
1

79.999 €

Apartament de vanzare Giurgiului Piata Progresu ...

Giurgiului, Sector 4

158 m

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 7
1971
Agenție

6 luni în urmă
7

83.500 €

Vanzari Apartamente 3 Camere Drumul Gazarului

Giurgiului, Sector 4

192 m

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1976
Agenție

6 luni în urmă
5

86.000 €

Apartament 2 cam, decomandat Soseaua Giurgiului ...

Giurgiului, Sector 4

2 camere
45 mp
Etaj 6
1962
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
30

83.488 €

PRINDE OFERTA! 3 CAMERE LA CHEIE LA 68.999 EUR ...

Giurgiului, Sector 4

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,999 € și 83.500 €