Proprietăți unice: 69
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
17

1.495.000 €

4 Camere || Kiseleff || Bloc Boutique || Terase ...

Kiseleff, Sector 1

866 m

4 camere
160 mp
Etaj 2 / 5
2012
Agenție

3 luni în urmă
10

875.000 €

REA0085040 Apartament superb Clucerului Kiselef ...

Kiseleff, Sector 1

712 m (9 min)

4 camere
152 mp
Etaj 4 / 5
2011
Agenție

3 luni în urmă
11

1.500.000 €

APARTAMENT CU 4 CAMERE LA VÂNZARE ÎN ZONA KISEL ...

Kiseleff, Sector 1

759 m (9 min)

4 camere
158 mp
Etaj 2 / 5
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

8.500.000 €
3,256.70 € / mp

Kiseleff teren 2610 mp, deschidere 30 ml ,CUT 2 ...

Kiseleff, Sector 1

435 m (5 min)

2.610 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

4.392.300 €
3.630.000 €

Outstanding and flawless property, on Kiseleff ...

Kiseleff, Sector 1

653 m (8 min)

4 camere
183 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

3 luni în urmă
20

1.199.000 €

Apartament lux 4 camere 205 mp | 2 terase 2 loc ...

Kiseleff, Sector 1

434 m (5 min)

4 camere
109 mp
Parter / 4
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

580.000 €

DUPLEX MODERN LA VANZARE IN COMPLEX REZIDENTIAL

Kiseleff, Sector 1

3 camere
126 mp
Parter / 20
2009
Agenție

5 luni în urmă
6

430.000 €

3 Camere || Kiseleff - Aviatorilor || Bloc Bout ...

Kiseleff, Sector 1

247 m

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 4
2006
Agenție

6 luni în urmă
12

475.000 €

PARC KISELEFF, IMOBIL NOU, MOBILAT, UTILAT, LOC ...

Kiseleff, Sector 1

431 m (5 min)

3 camere
79 mp
Etaj 3 / 4
2009
Agenție

7 luni în urmă
10

2.200.000 €
2,910.05 € / mp

Oportunitate zona Kiseleff

Kiseleff, Sector 1

961 m (12 min)

756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

2.200.000 €
3,492.06 € / mp

Teren unic zona Kiseleff

Kiseleff, Sector 1

93 m (1 min)

630 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

1.400.000 €

Apartament duplex exclusivist în Kiseleff- desi ...

Kiseleff, Sector 1

728 m

6 camere
200 mp
100 mp teren
1930
Agenție

8 luni în urmă
15

499.900 €

REA1007059 Apartament superb 4 camere bloc 2004 ...

Kiseleff, Sector 1

895 m (11 min)

4 camere
147 mp
Etaj 3 / 4
2004
Agenție

9 luni în urmă
40

3.499.000 €

APARTAMENT DE LUX/ BLOC EXCLUSIVIST/ TERASA GEN ...

Kiseleff, Sector 1

4 camere
182 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

9 luni în urmă
11

450.000 €

Apartament Clucerului

Kiseleff, Sector 1

911 m (11 min)

3 camere
96 mp
Etaj 4 / 5
2000
Agenție

10 luni în urmă
35

1.750.000 €

APARTAMENT 4 CAMERE // KISELEFF // 205 MP UTIL ...

Kiseleff, Sector 1

473 m (6 min)

4 camere
205 mp
Etaj 2 / 3
1960
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
27

685.000 €

| etaj 2 din 3 | 134mp | 4 camere | Parcare | ...

Kiseleff, Sector 1

663 m (8 min)

4 camere
125 mp
Etaj 2
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

1.098.075 €
907.500 €

Apartament 4 camere Lux - Aviatorilor | Loc de ...

Kiseleff, Sector 1

583 m (7 min)

4 camere
115 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție

10 luni în urmă
7

8.784.608 €
7.260.007 €

Resedinta Exclusivista în Kiseleff cu 1.000 mp ...

Kiseleff, Sector 1

149 m (2 min)

13 camere
750 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
13

1.650.000 €

Kiseleff,Vila cu arhitectura deosebita si teren ...

Kiseleff, Sector 1

9 camere
450 mp
530 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
32

1.750.000 €

APARTAMENT 5 CAMERE KISELEFF 297 MP, SUPERB!