Proprietăți unice: 29
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri

20.000 €
4.88 € / mp

vand teren,in vatra satului, extravilan,4100m2, ...

Mărășești, Sector 4

4.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

105.000 €

Apartament 2 camere - Bulevardul Marasesti

Mărășești, Sector 4

593 m (9 min)

2 camere
58,82 mp
Etaj 3 / 3
1938
Agenție

1 săptămână în urmă

198.880 €

Apartament /casa 146mp 7camere Bulevadul Marase ...

Mărășești, Sector 4

743 m

7 camere
146 mp
Parter / 1
1940

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă

450.000 €

[ Marasesti - Budapesta ] [ Spatiul comercial ]

Mărășești, Sector 4

743 m

233 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

432.900 €

Casa cu identitate, farmec de epoca | consolida ...

Mărășești, Sector 4

626 m (8 min)

4 camere
241 mp
199 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

495.100 €

Casa de vanzare Unirii-Mararesti - Investitie

Mărășești, Sector 4

573 m (7 min)

7 camere
180 mp
385 mp teren
f.s. 7 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

2.999.999 €
3,735.99 € / mp

Zona Piata Unirii- De Vanzare Teren cu Autoriza ...

Mărășești, Sector 4

872 m (11 min)

803 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

104.999 €

Unirii Marasesti apartament in vila etaj 1/2

Mărășești, Sector 4

493 m (6 min)

2 camere
45 mp
Etaj 1
1946
Agenție

9 luni în urmă
8

220.000 €

Liniste si stil clasic in inima Bucurestiului

Mărășești, Sector 4

282 m (4 min)

4 camere
102 mp
130 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

799.900 €

Apartament tip vila 295 mp utili, regim S+P+M, ...

Mărășești, Sector 4

605 m (8 min)

295,3 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
17

600.000 €

Vanzare | Apartament Tip Vila | Marasesti | Ren ...

Mărășești, Sector 4

121 m (2 min)

8 camere
295,3 mp
300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

450.000 €
525.000 €

Spatiu Comercial - Parc Carol - 233mp

Mărășești, Sector 4

381 m (5 min)

233 mp utili
5E
2010
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 450,000 € și 544.500 €
Agenție

Mai mult de un an
20

184.000 €
189.000 €

6 camere apartament spațios la 4 min de Pa ...

Mărășești, Sector 4

697 m (8 min)

6 camere
130 mp
Parter
1907
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 184,000 € și 199.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

450.000 €

Restaurant cochet de vanzare, Cantemir / Maras ...

Mărășești, Sector 4

544 m (7 min)

120 mp utili
2E
2008
Agenție

1 săptămână în urmă

198.880 €

Apartament /casa 146mp 7camere Bulevadul Marase ...

Mărășești, Sector 4

6 camere
146 mp
Parter
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

525.000 €

Spatiu comercial premium pe Marasesti ideal cli ...

Mărășești, Sector 4

499 m

234 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

15.000.000 €
1,698.75 € / mp

Teren Marasesti - Parcul Carol, Bucuresti

Mărășești, Sector 4

444 m

8.830 mp
8.830 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500.000 €

Teren 2400 mp Bulevardul Marasesti

Mărășești, Sector 4

743 m

f.s. 36 m
Agenție

2 luni în urmă
1

2.500.000 €
1,785.71 € / mp

Teren 2400 mp Bulevardul Marasesti

Mărășești, Sector 4

620 m (7 min)

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

299.999 €

CASA DE VACANTA - PRAHOVA- PROVITA DE JOS

Mărășești, Sector 4

480 m

6 camere
270 mp
6.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

99.901 €
89.900 €

APARTAMENT 2 CAMERE MARASESTI-CANTEMIR

Mărășești, Sector 4

210 m (1 min)

2 camere
59 mp
Etaj 3
1934
Agenție

3 luni în urmă
6

60.000 €

Garsoniera / Spa?iu birou / investi?ie central ...

Mărășești, Sector 4

660 m (7 min)

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 4
1924
Agenție

4 luni în urmă

525.000 €

Spatiu comercial premium pe Marasesti ideal cli ...

Mărășești, Sector 4

676 m (8 min)

234 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

149.000 €
155.000 €

Proprietar vand apartament 3 camere Marasesti U ...

Mărășești, Sector 4

700 m (8 min)

3 camere
75 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
10

84.999 €

2 camere, 72 mp, Bd. Marasesti, Bucuresti Centr ...

Mărășești, Sector 4

668 m (7 min)

2 camere
72 mp
Etaj 2 / 4
1924
Agenție

9 luni în urmă
14

184.955 €

Parcul Carol_Marasesti liber- deosebit

Mărășești, Sector 4

743 m (8 min)

3 camere
86 mp
Etaj 2 / 3
1940
Agenție

11 luni în urmă
12

538.990 €
585.480 €

Apartament 220mp utili -bloc2010 +terasa 210mp ...

Mărășești, Sector 4

632 m (8 min)

5 camere
220 mp
Etaj 4
2009
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 538,990 € și 585.480 €
Agenție

Mai mult de un an
12

390.000 €

Apartament in Vila etj 1+ M zona Marasesti

Mărășești, Sector 4

743 m (8 min)

7 camere
170 mp
Etaj 1 / 2
2008
Agenție

2 luni în urmă
1

2.500.000 €
1,785.71 € / mp

Teren 2400 mp Bulevardul Marasesti

Mărășești, Sector 4

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
10

22.900 €

Spatiu beauty de vanzare in zona Tineretului

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

507 m

75 mp utili
1E
1960