Proprietăți unice: 84
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
8

93.300 €

Apartament de vanzare in zona Alexandriei/Leroy ...

Alexandriei, Sector 5

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.500 €
66.300 €
179.86 € / mp

Teren 450 mp sector 5 - zona Teius

Alexandriei, Sector 5

442 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
337.30 € / mp

Teren Rahova Alexandriei

Alexandriei, Sector 5

252 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

0 €

Teleorman Vand teren cu casa inceputa

Alexandriei, Sector 5

975 mp
f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

85.000 €

Apartament 2 camere Bragadiru Loc de Parcare

Alexandriei, Sector 5

2 camere
74 mp
2017
Agenție

1 lună în urmă
56

1.563.000 €

Cladire de Birouri Hala Productie Soseaua Alexa ...

Alexandriei, Sector 5

3.308 mp utili
4E
2012
Agenție

1 lună în urmă
10

78.000 €

Teren cu casa demolabila din paianta Sos Alexan ...

Alexandriei, Sector 5

3 camere
90 mp
208 mp teren
1950
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
374.000 €
80.30 € / mp

Teren Dezvoltare Imobiliara

Alexandriei, Sector 5

4.670 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €
250.78 € / mp

Soseaua Alexandriei adiacent 638 mp teren cons ...

Alexandriei, Sector 5

638 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

80.000 €
82.500 €

Piata Rahova | Decomandat | 87 mp | 2 Bai | Lan ...

Alexandriei, Sector 5

4 camere
76,6 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

1 lună în urmă
12

59.000 €

Vanzare - 2 camere - Rahova - Alexandriei - Ler ...

Alexandriei, Sector 5

2 camere
37 mp
Etaj 2
2012
Agenție

2 luni în urmă
7

200.000 €
265.60 € / mp

Vanzare Teren Soseaua Alexandria 753 mp

Alexandriei, Sector 5

753 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
32

85.000 €

Sos. Alexandrie sector 5 casa parter 3 camere d ...

Alexandriei, Sector 5

3 camere
80 mp
213 mp teren
1960
Agenție

2 luni în urmă
2

74.950 €
181.48 € / mp

Lot de teren 413 mp | Autorizație valabilă | Pr ...

Alexandriei, Sector 5

413 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

450.000 €
180 € / mp

Teren de vânzare – 2.500 mp | Proiect aprobat p ...

Alexandriei, Sector 5

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

65.900 €

Vanzare - 2 camere - Rahova - Alexandriei - Ler ...

Alexandriei, Sector 5

2 camere
42 mp
Etaj 1
2015
Agenție

4 luni în urmă
4

263.538 €
217.800 €

Casă Individuală Curte Bragadiru Utilități Comp ...

Alexandriei, Sector 5

5 camere
180 mp
220 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
29

1.100.000 €

De vânzare – Proprietate comercială tip Restaur ...

Alexandriei, Sector 5

617 mp utili
1.159 mp teren
1E
2005
Agenție

5 luni în urmă
10

112.000 €

Apartament 2 camere - Margeanului - Scoala nr. ...

Alexandriei, Sector 5

2 camere
59,23 mp
Parter / 8
1987
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

1.141.900 €
190 € / mp

TEREN LA SUPER PRET 190 euro mp ! sos.Alexandri ...

Alexandriei, Sector 5

6.010 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

40.000 €
133.33 € / mp

De vanzare teren 295mp, cert urbanism, Cora Ale ...

Alexandriei, Sector 5

300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

115.000 €

Apartament 4 camere Rahova – Sos Alexandriei

Alexandriei, Sector 5

4 camere
83 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

6 luni în urmă
1

443.001 €
150.02 € / mp

Teren Intravilan 2953 mp – Ideal Proiect Rezide ...

Alexandriei, Sector 5

2.953,34 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

217.800 €

CASA P+1+ROOFTOP | 103MP + 70MP TERASE | BRAGAD ...

Alexandriei, Sector 5

3 camere
103 mp
80 mp teren
2025
Agenție

8 luni în urmă
14

130.000 €

Vanzare-Casa-Vila-Rahova - Alexandriei- Leroy M ...

Alexandriei, Sector 5

4 camere
115 mp
145 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

8 luni în urmă
5

365.000 €
73 € / mp

Teren Intravilan de vanzare-Strada Livezii-Sect ...

Alexandriei, Sector 5

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

114.950 €

Apartament in proiect nou!

Alexandriei, Sector 5

2 camere
60,25 mp
Etaj 9 / 9
2024 (Proiect)
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

97.000 €
95.590 €

Apartament 2 camere- parcare- etaj superior- bl ...

Alexandriei, Sector 5

2 camere
57,65 mp
Etaj 8 / 9
2024 (Proiect)
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 97,000 € și 140.360 €
Agenție

9 luni în urmă
12

3.509.000 €
563.60 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie, 6226mp, So ...

Alexandriei, Sector 5

6.226 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

420.000 €
120 € / mp

Bragadiru, zona centrala, P+4+5R

Alexandriei, Sector 5

3.500 mp teren
Construcții