Proprietăți unice: 161
Proprietari: 6
Agenție

5 zile în urmă
7

45.855 €
84.92 € / mp

Terenuri Bucovat, cu gaz, apa, curent– 58 euro/ ...

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

66.000 €
60 € / mp

Teren- BUCOVAT- 1100mp

Bucovăț (Remetea Mare)

1.100 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
2

61.810 €
70 € / mp

Bucovat - Teren intravilan - Su: 883mp - casa i ...

Bucovăț (Remetea Mare)

883 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
9

104.900 €

Jumătate de duplex, 3 camere, Bucovăț, ocupabil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
320 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

125.000 €

Duplex de vanzare la Bucovat/Remetea Mare

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
236 mp teren
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

135.000 €

Bazosul Nou-Dupelx-Predare la Cheie

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
90 mp
250 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

22.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

87.800 €

Apartament cu 3 camere la etajul 2 - zona Bucov ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

75.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare - Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

124.990 €

Duplex de vanzare cu 3 camere, zona Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
75 mp
307 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

121.000 €
48.56 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La Șosea

Bucovăț (Remetea Mare)

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

169.000 €

Bucovăț -Casa Individuală-Disponibilă Imediat

Bucovăț (Remetea Mare)

5 camere
132 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 zile în urmă
1

32.200 €
50 € / mp

Parcele teren intravilan, utilitati, diverse su ...

Bucovăț (Remetea Mare)

644 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

129.990 €

COMISION 0% | Duplex | 70 mp utili | 3 Camere | ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
240 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

135.000 €

Duplex cu 4 camere | Pozitie excelenta | Asfalt ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
111 mp
280 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
25

119.000 €

Duplex pe parter de vanzare in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
78 mp
297 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

58.564 €
23.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

183.012 €

Duplex premium de vanzare, in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
Parter / 1
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

130.000 €

Duplex pe parter de vanzare, in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
Parter
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

129.990 €

Duplex 3 camere, toate utilitatile + pod mansar ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
236 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

109.990 €

Duplex de vanzare, 3 camere cu toate utilitatil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
68,5 mp
360 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

1 lună în urmă
1

39.266 €
73.81 € / mp

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Bucovăț (Remetea Mare)

532 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

38.213 €
31.581 €
73.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu toate utilitatil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

522 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

143.481 €
118.580 €
58.56 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

2.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.403 €
54.45 € / mp

Comision 0%, Oferta Limitata, Promotional.

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

143.000 €

Bucovat-Duplex P+E- Baterii de Stocare 10KW

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

22.400 €
20.000 €
1.40 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț (Remetea Mare)

16.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

99.900 €

Duplex Bucovat finalizat - Direct Dezvoltator

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
228 mp teren
2026