Proprietăți unice: 167
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

109.990 €

Duplex de vanzare, 3 camere cu toate utilitatil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
68,5 mp
360 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

2 luni în urmă
1

39.266 €
73.81 € / mp

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Bucovăț (Remetea Mare)

532 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

38.213 €
31.581 €
73.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu toate utilitatil ...

Bucovăț (Remetea Mare)

522 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

143.481 €
118.580 €
58.56 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

2.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.403 €
54.45 € / mp

Comision 0%, Oferta Limitata, Promotional.

Bucovăț (Remetea Mare)

540 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

143.000 €

Bucovat-Duplex P+E- Baterii de Stocare 10KW

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

22.400 €
20.000 €
1.40 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț (Remetea Mare)

16.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

99.900 €
105.000 €

Duplex finalizat in Bucovat - 0% Comision

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
228 mp teren
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 105.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

548.100 €
13.50 € / mp

Bucovat - Teren extravilan - Su: 40600mp - pote ...

Bucovăț (Remetea Mare)

40.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

121.000 €

Duplex de vanzare in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
90 mp
Parter
2025
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț (Remetea Mare)

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
45.05 € / mp

Parcele Ieftine de vanzare la Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

555 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.100 €
29.000 €
45 € / mp

Terenuri Intravilan in Bucovat | 2 Parcele, Com ...

Bucovăț (Remetea Mare)

580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

95.000 €
102.585 €
19.45 € / mp

Teren Extravilan in Bucovat | 4885 mp, Front St ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4.885 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

98.252 €
8.47 € / mp

Teren arabil intravilan, Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

11.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

98.252 €
8.47 € / mp

Teren arabil intravilan, zona Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

11.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

194.810 €
8.47 € / mp

Teren arabil intravilan, zona Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

23.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

145.200 €
12.10 € / mp

Teren intravilan, zona Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

12.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

30.000 €
53.96 € / mp

Terenuri PREMIUM in PUZ nou,Bucovat(Remetea Mar ...

Bucovăț (Remetea Mare)

556 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

107.500 €

Duplex – Casă pe parter, la preț de apartament, ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70,6 mp
394 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
5

115.000 €

Un duplex pe parter 3 camere si 1 baie - Bucova ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
78,8 mp
270 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

125.000 €
114.500 €

Duplex Nou la cheie in Bucovat iesire Remetea M ...

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
70 mp
350 mp teren
2026
Agenție

4 luni în urmă
3

25.000 €
50 € / mp

Teren vatra Bucovat-COMISION 0%

Bucovăț (Remetea Mare)

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,000 € și 31.100 €
Agenție

6 luni în urmă
5

84.000 €
87.590 €

Apartament de vanzare, la un pret promotional, ...

Bucovăț (Remetea Mare)

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 2
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 84,000 € și 97.500 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

230.000 €
45.36 € / mp

10 Parcele de vanzare, in Bazos

Bucovăț (Remetea Mare)

5.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

110.000 €

Duplex de vanzare, in zona Bucovat, Timisoara

Bucovăț (Remetea Mare)

3 camere
80 mp
Parter
2025
Agenție

5 luni în urmă
21

183.012 €
151.250 €

Duplex modern cu eficienta energetica - Bucovat ...

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
105,8 mp
254 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
17

149.900 €

Bucovat-Duplex Parter-Finisaje la Alegere

Bucovăț (Remetea Mare)

4 camere
92 mp
420 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

197.200 €
34 € / mp

Teren intravilan de 5800 mp, la Asfalt zona Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

5.800 mp teren
Construcții